Tükendi
RETRO Asus 19.5V 9.23A 180W Pinli Uç (6.0 mm) Notebook Adaptör RPA-AC324
RETRO Asus 19.5V 9.23A 180W Pinli Uç (6.0 mm) Notebook Adaptör RPA-AC324
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V (20V uyumlu) |
| Kapasite | 9.23A (9A ve 7.5A uyumlu) |
| Güç | 180W (150W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 6.0 x 3.7 mm - Pinli uç |
| Model | RPA-AC324 |
| EAN13 | 8681863408824 |
| Parça Kodları | ADP-180MB F |
| Uyumlu Modeller | Asus TUF Gaming |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1480 | 2960 |
| 3 | 1006.67 | 3020 |
| 4 | 767.5 | 3070 |
| 5 | 624 | 3120 |
| 6 | 530.83 | 3185 |
| 7 | 461.43 | 3230 |
| 8 | 410.63 | 3285 |
| 9 | 371.67 | 3345 |
| 10 | 340 | 3400 |
| 11 | 313.64 | 3450 |
| 12 | 291.67 | 3500 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1480 | 2960 |
| 3 | 1006.67 | 3020 |
| 4 | 767.5 | 3070 |
| 5 | 624 | 3120 |
| 6 | 530.83 | 3185 |
| 7 | 461.43 | 3230 |
| 8 | 410.63 | 3285 |
| 9 | 371.67 | 3345 |
| 10 | 340 | 3400 |
| 11 | 313.64 | 3450 |
| 12 | 291.67 | 3500 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1480 | 2960 |
| 3 | 1006.67 | 3020 |
| 4 | 767.5 | 3070 |
| 5 | 624 | 3120 |
| 6 | 530.83 | 3185 |
| 7 | 461.43 | 3230 |
| 8 | 410.63 | 3285 |
| 9 | 371.67 | 3345 |
| 10 | 340 | 3400 |
| 11 | 313.64 | 3450 |
| 12 | 291.67 | 3500 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1480 | 2960 |
| 3 | 1006.67 | 3020 |
| 4 | 767.5 | 3070 |
| 5 | 624 | 3120 |
| 6 | 530.83 | 3185 |
| 7 | 461.43 | 3230 |
| 8 | 410.63 | 3285 |
| 9 | 371.67 | 3345 |
| 10 | 340 | 3400 |
| 11 | 313.64 | 3450 |
| 12 | 291.67 | 3500 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1480 | 2960 |
| 3 | 1006.67 | 3020 |
| 4 | 767.5 | 3070 |
| 5 | 624 | 3120 |
| 6 | 530.83 | 3185 |
| 7 | 461.43 | 3230 |
| 8 | 410.63 | 3285 |
| 9 | 371.67 | 3345 |
| 10 | 340 | 3400 |
| 11 | 313.64 | 3450 |
| 12 | 291.67 | 3500 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1480 | 2960 |
| 3 | 1006.67 | 3020 |
| 4 | 767.5 | 3070 |
| 5 | 624 | 3120 |
| 6 | 530.83 | 3185 |
| 7 | 461.43 | 3230 |
| 8 | 410.63 | 3285 |
| 9 | 371.67 | 3345 |
| 10 | 340 | 3400 |
| 11 | 313.64 | 3450 |
| 12 | 291.67 | 3500 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1480 | 2960 |
| 3 | 1006.67 | 3020 |
| 4 | 767.5 | 3070 |
| 5 | 624 | 3120 |
| 6 | 530.83 | 3185 |
| 7 | 461.43 | 3230 |
| 8 | 410.63 | 3285 |
| 9 | 371.67 | 3345 |
| 10 | 340 | 3400 |
| 11 | 313.64 | 3450 |
| 12 | 291.67 | 3500 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1480 | 2960 |
| 3 | 1006.67 | 3020 |
| 4 | 767.5 | 3070 |
| 5 | 624 | 3120 |
| 6 | 530.83 | 3185 |
| 7 | 461.43 | 3230 |
| 8 | 410.63 | 3285 |
| 9 | 371.67 | 3345 |
| 10 | 340 | 3400 |
| 11 | 313.64 | 3450 |
| 12 | 291.67 | 3500 |
