Tükendi
RETRO Asus 19.5V 11.8A 230W Pinli Uç (6.0 mm) Notebook Adaptör RPA-AC330
RETRO Asus 19.5V 11.8A 230W Pinli Uç (6.0 mm) Notebook Adaptör RPA-AC330
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V (20V uyumlu) |
| Kapasite | 11.8A (10A ve 12A uyumlu) |
| Güç | 230W (200W ve 240W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 6.0 x 3.7 mm - Pinli uç |
| Model | RPA-AC330 |
| EAN13 | 8681863408817 |
| Parça Kodları | ADP-230EB T |
| Uyumlu Modeller | Asus TUF Gaming |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1937.5 | 3875 |
| 3 | 1320 | 3960 |
| 4 | 1006.25 | 4025 |
| 5 | 818 | 4090 |
| 6 | 695.83 | 4175 |
| 7 | 604.29 | 4230 |
| 8 | 538.13 | 4305 |
| 9 | 486.67 | 4380 |
| 10 | 445.5 | 4455 |
| 11 | 410.91 | 4520 |
| 12 | 382.08 | 4585 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1937.5 | 3875 |
| 3 | 1320 | 3960 |
| 4 | 1006.25 | 4025 |
| 5 | 818 | 4090 |
| 6 | 695.83 | 4175 |
| 7 | 604.29 | 4230 |
| 8 | 538.13 | 4305 |
| 9 | 486.67 | 4380 |
| 10 | 445.5 | 4455 |
| 11 | 410.91 | 4520 |
| 12 | 382.08 | 4585 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1937.5 | 3875 |
| 3 | 1320 | 3960 |
| 4 | 1006.25 | 4025 |
| 5 | 818 | 4090 |
| 6 | 695.83 | 4175 |
| 7 | 604.29 | 4230 |
| 8 | 538.13 | 4305 |
| 9 | 486.67 | 4380 |
| 10 | 445.5 | 4455 |
| 11 | 410.91 | 4520 |
| 12 | 382.08 | 4585 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1937.5 | 3875 |
| 3 | 1320 | 3960 |
| 4 | 1006.25 | 4025 |
| 5 | 818 | 4090 |
| 6 | 695.83 | 4175 |
| 7 | 604.29 | 4230 |
| 8 | 538.13 | 4305 |
| 9 | 486.67 | 4380 |
| 10 | 445.5 | 4455 |
| 11 | 410.91 | 4520 |
| 12 | 382.08 | 4585 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1937.5 | 3875 |
| 3 | 1320 | 3960 |
| 4 | 1006.25 | 4025 |
| 5 | 818 | 4090 |
| 6 | 695.83 | 4175 |
| 7 | 604.29 | 4230 |
| 8 | 538.13 | 4305 |
| 9 | 486.67 | 4380 |
| 10 | 445.5 | 4455 |
| 11 | 410.91 | 4520 |
| 12 | 382.08 | 4585 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1937.5 | 3875 |
| 3 | 1320 | 3960 |
| 4 | 1006.25 | 4025 |
| 5 | 818 | 4090 |
| 6 | 695.83 | 4175 |
| 7 | 604.29 | 4230 |
| 8 | 538.13 | 4305 |
| 9 | 486.67 | 4380 |
| 10 | 445.5 | 4455 |
| 11 | 410.91 | 4520 |
| 12 | 382.08 | 4585 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1937.5 | 3875 |
| 3 | 1320 | 3960 |
| 4 | 1006.25 | 4025 |
| 5 | 818 | 4090 |
| 6 | 695.83 | 4175 |
| 7 | 604.29 | 4230 |
| 8 | 538.13 | 4305 |
| 9 | 486.67 | 4380 |
| 10 | 445.5 | 4455 |
| 11 | 410.91 | 4520 |
| 12 | 382.08 | 4585 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1937.5 | 3875 |
| 3 | 1320 | 3960 |
| 4 | 1006.25 | 4025 |
| 5 | 818 | 4090 |
| 6 | 695.83 | 4175 |
| 7 | 604.29 | 4230 |
| 8 | 538.13 | 4305 |
| 9 | 486.67 | 4380 |
| 10 | 445.5 | 4455 |
| 11 | 410.91 | 4520 |
| 12 | 382.08 | 4585 |
