Tükendi
RETRO Apple MacBook 96W USB-C PD Adaptör RPA-AC216
RETRO Apple MacBook 96W USB-C PD Adaptör RPA-AC216
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | Power Delivery (PD) : 20.5V4.7A/15V3A/9V3A/5.2V3A |
| Kapasite | 4.7A (max.) |
| Güç | 96W (max.) USBPD 20.5V 4.7A 96W 15V 3A 45W 9V 3A 27W 5.2V 3A 15.6W |
| Renk | Beyaz |
| Notlar | USB-C şarj kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Thunderbolt 3 - USB-C - USB Type-C |
| Model | RPA-AC216 |
| EAN13 | 8681863408695 |
| Parça Kodları | A2166 |
| Uyumlu Modeller | Apple MacBook Pro Retina 16-inch |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1975 | 3950 |
| 3 | 1343.33 | 4030 |
| 4 | 1025 | 4100 |
| 5 | 833 | 4165 |
| 6 | 708.33 | 4250 |
| 7 | 615.71 | 4310 |
| 8 | 548.13 | 4385 |
| 9 | 495.56 | 4460 |
| 10 | 453.5 | 4535 |
| 11 | 418.64 | 4605 |
| 12 | 389.17 | 4670 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1975 | 3950 |
| 3 | 1343.33 | 4030 |
| 4 | 1025 | 4100 |
| 5 | 833 | 4165 |
| 6 | 708.33 | 4250 |
| 7 | 615.71 | 4310 |
| 8 | 548.13 | 4385 |
| 9 | 495.56 | 4460 |
| 10 | 453.5 | 4535 |
| 11 | 418.64 | 4605 |
| 12 | 389.17 | 4670 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1975 | 3950 |
| 3 | 1343.33 | 4030 |
| 4 | 1025 | 4100 |
| 5 | 833 | 4165 |
| 6 | 708.33 | 4250 |
| 7 | 615.71 | 4310 |
| 8 | 548.13 | 4385 |
| 9 | 495.56 | 4460 |
| 10 | 453.5 | 4535 |
| 11 | 418.64 | 4605 |
| 12 | 389.17 | 4670 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1975 | 3950 |
| 3 | 1343.33 | 4030 |
| 4 | 1025 | 4100 |
| 5 | 833 | 4165 |
| 6 | 708.33 | 4250 |
| 7 | 615.71 | 4310 |
| 8 | 548.13 | 4385 |
| 9 | 495.56 | 4460 |
| 10 | 453.5 | 4535 |
| 11 | 418.64 | 4605 |
| 12 | 389.17 | 4670 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1975 | 3950 |
| 3 | 1343.33 | 4030 |
| 4 | 1025 | 4100 |
| 5 | 833 | 4165 |
| 6 | 708.33 | 4250 |
| 7 | 615.71 | 4310 |
| 8 | 548.13 | 4385 |
| 9 | 495.56 | 4460 |
| 10 | 453.5 | 4535 |
| 11 | 418.64 | 4605 |
| 12 | 389.17 | 4670 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1975 | 3950 |
| 3 | 1343.33 | 4030 |
| 4 | 1025 | 4100 |
| 5 | 833 | 4165 |
| 6 | 708.33 | 4250 |
| 7 | 615.71 | 4310 |
| 8 | 548.13 | 4385 |
| 9 | 495.56 | 4460 |
| 10 | 453.5 | 4535 |
| 11 | 418.64 | 4605 |
| 12 | 389.17 | 4670 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1975 | 3950 |
| 3 | 1343.33 | 4030 |
| 4 | 1025 | 4100 |
| 5 | 833 | 4165 |
| 6 | 708.33 | 4250 |
| 7 | 615.71 | 4310 |
| 8 | 548.13 | 4385 |
| 9 | 495.56 | 4460 |
| 10 | 453.5 | 4535 |
| 11 | 418.64 | 4605 |
| 12 | 389.17 | 4670 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1975 | 3950 |
| 3 | 1343.33 | 4030 |
| 4 | 1025 | 4100 |
| 5 | 833 | 4165 |
| 6 | 708.33 | 4250 |
| 7 | 615.71 | 4310 |
| 8 | 548.13 | 4385 |
| 9 | 495.56 | 4460 |
| 10 | 453.5 | 4535 |
| 11 | 418.64 | 4605 |
| 12 | 389.17 | 4670 |
