Tükendi
RETRO Apple MacBook 61W USB-C PD Adaptör RNA-AP12
RETRO Apple MacBook 61W USB-C PD Adaptör RNA-AP12
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | Power Delivery (PD) : 20.3V3A/14.5V2.0A/9V3A/5.2V2.4A |
| Kapasite | 3A (max.) |
| Güç | 61W (max.) USBPD 20.3V 3A 61W 14.5V 2.0A 29W 9V 3A 12W 5.2V 2.4A 12.5W |
| Renk | Beyaz |
| Notlar | USB-C şarj kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Thunderbolt 3 - USB-C - USB Type-C |
| Model | RNA-AP12 |
| EAN13 | 8697785550695 |
| Parça Kodları | A1718 |
| Uyumlu Modeller | Apple MacBook Retina 12-inch Apple MacBook Pro Retina 13-inch |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1377.5 | 2755 |
| 3 | 936.67 | 2810 |
| 4 | 713.75 | 2855 |
| 5 | 581 | 2905 |
| 6 | 494.17 | 2965 |
| 7 | 429.29 | 3005 |
| 8 | 381.88 | 3055 |
| 9 | 345.56 | 3110 |
| 10 | 316 | 3160 |
| 11 | 291.82 | 3210 |
| 12 | 271.25 | 3255 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1377.5 | 2755 |
| 3 | 936.67 | 2810 |
| 4 | 713.75 | 2855 |
| 5 | 581 | 2905 |
| 6 | 494.17 | 2965 |
| 7 | 429.29 | 3005 |
| 8 | 381.88 | 3055 |
| 9 | 345.56 | 3110 |
| 10 | 316 | 3160 |
| 11 | 291.82 | 3210 |
| 12 | 271.25 | 3255 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1377.5 | 2755 |
| 3 | 936.67 | 2810 |
| 4 | 713.75 | 2855 |
| 5 | 581 | 2905 |
| 6 | 494.17 | 2965 |
| 7 | 429.29 | 3005 |
| 8 | 381.88 | 3055 |
| 9 | 345.56 | 3110 |
| 10 | 316 | 3160 |
| 11 | 291.82 | 3210 |
| 12 | 271.25 | 3255 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1377.5 | 2755 |
| 3 | 936.67 | 2810 |
| 4 | 713.75 | 2855 |
| 5 | 581 | 2905 |
| 6 | 494.17 | 2965 |
| 7 | 429.29 | 3005 |
| 8 | 381.88 | 3055 |
| 9 | 345.56 | 3110 |
| 10 | 316 | 3160 |
| 11 | 291.82 | 3210 |
| 12 | 271.25 | 3255 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1377.5 | 2755 |
| 3 | 936.67 | 2810 |
| 4 | 713.75 | 2855 |
| 5 | 581 | 2905 |
| 6 | 494.17 | 2965 |
| 7 | 429.29 | 3005 |
| 8 | 381.88 | 3055 |
| 9 | 345.56 | 3110 |
| 10 | 316 | 3160 |
| 11 | 291.82 | 3210 |
| 12 | 271.25 | 3255 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1377.5 | 2755 |
| 3 | 936.67 | 2810 |
| 4 | 713.75 | 2855 |
| 5 | 581 | 2905 |
| 6 | 494.17 | 2965 |
| 7 | 429.29 | 3005 |
| 8 | 381.88 | 3055 |
| 9 | 345.56 | 3110 |
| 10 | 316 | 3160 |
| 11 | 291.82 | 3210 |
| 12 | 271.25 | 3255 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1377.5 | 2755 |
| 3 | 936.67 | 2810 |
| 4 | 713.75 | 2855 |
| 5 | 581 | 2905 |
| 6 | 494.17 | 2965 |
| 7 | 429.29 | 3005 |
| 8 | 381.88 | 3055 |
| 9 | 345.56 | 3110 |
| 10 | 316 | 3160 |
| 11 | 291.82 | 3210 |
| 12 | 271.25 | 3255 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1377.5 | 2755 |
| 3 | 936.67 | 2810 |
| 4 | 713.75 | 2855 |
| 5 | 581 | 2905 |
| 6 | 494.17 | 2965 |
| 7 | 429.29 | 3005 |
| 8 | 381.88 | 3055 |
| 9 | 345.56 | 3110 |
| 10 | 316 | 3160 |
| 11 | 291.82 | 3210 |
| 12 | 271.25 | 3255 |
