Tükendi
RETRO Acer Predator 19.5V 9.23A 180W Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-AC09
RETRO Acer Predator 19.5V 9.23A 180W Pinli Uç Notebook Adaptör RNA-AC09
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V (20V uyumlu) |
| Kapasite | 9.23A (9A uyumlu) |
| Güç | 180W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-AC09 |
| EAN13 | 8697785555751 |
| Parça Kodları | Ver.2 : Acer ADP-180MB K |
| Uyumlu Modeller | Acer Predator G5-793 |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1410 | 2820 |
| 3 | 960 | 2880 |
| 4 | 731.25 | 2925 |
| 5 | 595 | 2975 |
| 6 | 505.83 | 3035 |
| 7 | 439.29 | 3075 |
| 8 | 391.25 | 3130 |
| 9 | 353.89 | 3185 |
| 10 | 324 | 3240 |
| 11 | 298.64 | 3285 |
| 12 | 277.92 | 3335 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1410 | 2820 |
| 3 | 960 | 2880 |
| 4 | 731.25 | 2925 |
| 5 | 595 | 2975 |
| 6 | 505.83 | 3035 |
| 7 | 439.29 | 3075 |
| 8 | 391.25 | 3130 |
| 9 | 353.89 | 3185 |
| 10 | 324 | 3240 |
| 11 | 298.64 | 3285 |
| 12 | 277.92 | 3335 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1410 | 2820 |
| 3 | 960 | 2880 |
| 4 | 731.25 | 2925 |
| 5 | 595 | 2975 |
| 6 | 505.83 | 3035 |
| 7 | 439.29 | 3075 |
| 8 | 391.25 | 3130 |
| 9 | 353.89 | 3185 |
| 10 | 324 | 3240 |
| 11 | 298.64 | 3285 |
| 12 | 277.92 | 3335 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1410 | 2820 |
| 3 | 960 | 2880 |
| 4 | 731.25 | 2925 |
| 5 | 595 | 2975 |
| 6 | 505.83 | 3035 |
| 7 | 439.29 | 3075 |
| 8 | 391.25 | 3130 |
| 9 | 353.89 | 3185 |
| 10 | 324 | 3240 |
| 11 | 298.64 | 3285 |
| 12 | 277.92 | 3335 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1410 | 2820 |
| 3 | 960 | 2880 |
| 4 | 731.25 | 2925 |
| 5 | 595 | 2975 |
| 6 | 505.83 | 3035 |
| 7 | 439.29 | 3075 |
| 8 | 391.25 | 3130 |
| 9 | 353.89 | 3185 |
| 10 | 324 | 3240 |
| 11 | 298.64 | 3285 |
| 12 | 277.92 | 3335 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1410 | 2820 |
| 3 | 960 | 2880 |
| 4 | 731.25 | 2925 |
| 5 | 595 | 2975 |
| 6 | 505.83 | 3035 |
| 7 | 439.29 | 3075 |
| 8 | 391.25 | 3130 |
| 9 | 353.89 | 3185 |
| 10 | 324 | 3240 |
| 11 | 298.64 | 3285 |
| 12 | 277.92 | 3335 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1410 | 2820 |
| 3 | 960 | 2880 |
| 4 | 731.25 | 2925 |
| 5 | 595 | 2975 |
| 6 | 505.83 | 3035 |
| 7 | 439.29 | 3075 |
| 8 | 391.25 | 3130 |
| 9 | 353.89 | 3185 |
| 10 | 324 | 3240 |
| 11 | 298.64 | 3285 |
| 12 | 277.92 | 3335 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1410 | 2820 |
| 3 | 960 | 2880 |
| 4 | 731.25 | 2925 |
| 5 | 595 | 2975 |
| 6 | 505.83 | 3035 |
| 7 | 439.29 | 3075 |
| 8 | 391.25 | 3130 |
| 9 | 353.89 | 3185 |
| 10 | 324 | 3240 |
| 11 | 298.64 | 3285 |
| 12 | 277.92 | 3335 |
