Tükendi
RETRO Acer Predator 19.5V 9.23A 180W Notebook Adaptör RNA-AC08
RETRO Acer Predator 19.5V 9.23A 180W Notebook Adaptör RNA-AC08
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 9.23A |
| Güç | 180W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 1.7 mm |
| Model | RNA-AC08 |
| EAN13 | 8697785555768 |
| Parça Kodları | Ver.1 : Acer ADP-180MB K |
| Uyumlu Modeller | 180W : Acer Predator G3-571 Acer Predator G3-572 |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1305 | 2610 |
| 3 | 886.67 | 2660 |
| 4 | 676.25 | 2705 |
| 5 | 550 | 2750 |
| 6 | 467.5 | 2805 |
| 7 | 406.43 | 2845 |
| 8 | 361.88 | 2895 |
| 9 | 327.22 | 2945 |
| 10 | 299.5 | 2995 |
| 11 | 276.36 | 3040 |
| 12 | 257.08 | 3085 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1305 | 2610 |
| 3 | 886.67 | 2660 |
| 4 | 676.25 | 2705 |
| 5 | 550 | 2750 |
| 6 | 467.5 | 2805 |
| 7 | 406.43 | 2845 |
| 8 | 361.88 | 2895 |
| 9 | 327.22 | 2945 |
| 10 | 299.5 | 2995 |
| 11 | 276.36 | 3040 |
| 12 | 257.08 | 3085 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1305 | 2610 |
| 3 | 886.67 | 2660 |
| 4 | 676.25 | 2705 |
| 5 | 550 | 2750 |
| 6 | 467.5 | 2805 |
| 7 | 406.43 | 2845 |
| 8 | 361.88 | 2895 |
| 9 | 327.22 | 2945 |
| 10 | 299.5 | 2995 |
| 11 | 276.36 | 3040 |
| 12 | 257.08 | 3085 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1305 | 2610 |
| 3 | 886.67 | 2660 |
| 4 | 676.25 | 2705 |
| 5 | 550 | 2750 |
| 6 | 467.5 | 2805 |
| 7 | 406.43 | 2845 |
| 8 | 361.88 | 2895 |
| 9 | 327.22 | 2945 |
| 10 | 299.5 | 2995 |
| 11 | 276.36 | 3040 |
| 12 | 257.08 | 3085 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1305 | 2610 |
| 3 | 886.67 | 2660 |
| 4 | 676.25 | 2705 |
| 5 | 550 | 2750 |
| 6 | 467.5 | 2805 |
| 7 | 406.43 | 2845 |
| 8 | 361.88 | 2895 |
| 9 | 327.22 | 2945 |
| 10 | 299.5 | 2995 |
| 11 | 276.36 | 3040 |
| 12 | 257.08 | 3085 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1305 | 2610 |
| 3 | 886.67 | 2660 |
| 4 | 676.25 | 2705 |
| 5 | 550 | 2750 |
| 6 | 467.5 | 2805 |
| 7 | 406.43 | 2845 |
| 8 | 361.88 | 2895 |
| 9 | 327.22 | 2945 |
| 10 | 299.5 | 2995 |
| 11 | 276.36 | 3040 |
| 12 | 257.08 | 3085 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1305 | 2610 |
| 3 | 886.67 | 2660 |
| 4 | 676.25 | 2705 |
| 5 | 550 | 2750 |
| 6 | 467.5 | 2805 |
| 7 | 406.43 | 2845 |
| 8 | 361.88 | 2895 |
| 9 | 327.22 | 2945 |
| 10 | 299.5 | 2995 |
| 11 | 276.36 | 3040 |
| 12 | 257.08 | 3085 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1305 | 2610 |
| 3 | 886.67 | 2660 |
| 4 | 676.25 | 2705 |
| 5 | 550 | 2750 |
| 6 | 467.5 | 2805 |
| 7 | 406.43 | 2845 |
| 8 | 361.88 | 2895 |
| 9 | 327.22 | 2945 |
| 10 | 299.5 | 2995 |
| 11 | 276.36 | 3040 |
| 12 | 257.08 | 3085 |
