Tükendi
RETRO Acer Aspire One, Packard Bell DOT 40W Notebook Adaptör RNA-AC05
RETRO Acer Aspire One, Packard Bell DOT 40W Notebook Adaptör RNA-AC05
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 2.1A (1.58A ve 2.15A Uyumlu) |
| Güç | 40W (30W Uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 1.7 mm |
| Model | RNA-AC05 |
| EAN13 | 8697785550954 |
| Parça Kodları | - ADP-40TH A |
| Uyumlu Modeller | - Acer Aspire One Serisi - Packard Bell Dot Serisi |
| Notlar |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 240 | 480 |
| 3 | 163.33 | 490 |
| 4 | 123.75 | 495 |
| 5 | 101 | 505 |
| 6 | 85.83 | 515 |
| 7 | 74.29 | 520 |
| 8 | 66.25 | 530 |
| 9 | 60 | 540 |
| 10 | 55 | 550 |
| 11 | 50.91 | 560 |
| 12 | 47.08 | 565 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 240 | 480 |
| 3 | 163.33 | 490 |
| 4 | 123.75 | 495 |
| 5 | 101 | 505 |
| 6 | 85.83 | 515 |
| 7 | 74.29 | 520 |
| 8 | 66.25 | 530 |
| 9 | 60 | 540 |
| 10 | 55 | 550 |
| 11 | 50.91 | 560 |
| 12 | 47.08 | 565 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 240 | 480 |
| 3 | 163.33 | 490 |
| 4 | 123.75 | 495 |
| 5 | 101 | 505 |
| 6 | 85.83 | 515 |
| 7 | 74.29 | 520 |
| 8 | 66.25 | 530 |
| 9 | 60 | 540 |
| 10 | 55 | 550 |
| 11 | 50.91 | 560 |
| 12 | 47.08 | 565 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 240 | 480 |
| 3 | 163.33 | 490 |
| 4 | 123.75 | 495 |
| 5 | 101 | 505 |
| 6 | 85.83 | 515 |
| 7 | 74.29 | 520 |
| 8 | 66.25 | 530 |
| 9 | 60 | 540 |
| 10 | 55 | 550 |
| 11 | 50.91 | 560 |
| 12 | 47.08 | 565 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 240 | 480 |
| 3 | 163.33 | 490 |
| 4 | 123.75 | 495 |
| 5 | 101 | 505 |
| 6 | 85.83 | 515 |
| 7 | 74.29 | 520 |
| 8 | 66.25 | 530 |
| 9 | 60 | 540 |
| 10 | 55 | 550 |
| 11 | 50.91 | 560 |
| 12 | 47.08 | 565 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 240 | 480 |
| 3 | 163.33 | 490 |
| 4 | 123.75 | 495 |
| 5 | 101 | 505 |
| 6 | 85.83 | 515 |
| 7 | 74.29 | 520 |
| 8 | 66.25 | 530 |
| 9 | 60 | 540 |
| 10 | 55 | 550 |
| 11 | 50.91 | 560 |
| 12 | 47.08 | 565 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 240 | 480 |
| 3 | 163.33 | 490 |
| 4 | 123.75 | 495 |
| 5 | 101 | 505 |
| 6 | 85.83 | 515 |
| 7 | 74.29 | 520 |
| 8 | 66.25 | 530 |
| 9 | 60 | 540 |
| 10 | 55 | 550 |
| 11 | 50.91 | 560 |
| 12 | 47.08 | 565 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 240 | 480 |
| 3 | 163.33 | 490 |
| 4 | 123.75 | 495 |
| 5 | 101 | 505 |
| 6 | 85.83 | 515 |
| 7 | 74.29 | 520 |
| 8 | 66.25 | 530 |
| 9 | 60 | 540 |
| 10 | 55 | 550 |
| 11 | 50.91 | 560 |
| 12 | 47.08 | 565 |
