Tükendi
Tükendi
Tükendi
Tükendi
Tükendi
Tükendi
Tükendi
Tükendi
Tükendi
LENOVO THINKBOOK 21KH001ETR i5-1335U 16GB 512GB SSD 16" FDOS
LENOVO THINKBOOK 21KH001ETR i5-1335U 16GB 512GB SSD 16" FDOS
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 29 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Ekran Kartı | INTEL |
| Ürün Ailesi | Thinkbook |
| Garanti Durumu | 24 Ay |
| Grafik İşlemcisi | Intel Iris X Graphics |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Hard Disk Kapasitesi | 512GB SSD |
| İşlemci Platformu | Intel Core İ5 |
| İşletim Sistemi | Free DOS |
| Sistem Belleği | 16 GB |
| Ekran Kartı Hafızası | Paylaşımlı |
| Ekran Boyutu | 16" |
| Ürün Serisi | 16 Serisi |
| Marka | Lenovo |
| Garanti | 24 |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 15740 | 31480 |
| 3 | 10711.67 | 32135 |
| 4 | 8166.25 | 32665 |
| 5 | 6640 | 33200 |
| 6 | 5646.67 | 33880 |
| 7 | 4905.71 | 34340 |
| 8 | 4368.13 | 34945 |
| 9 | 3950.56 | 35555 |
| 10 | 3616 | 36160 |
| 11 | 3335.45 | 36690 |
| 12 | 3102.08 | 37225 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 15740 | 31480 |
| 3 | 10711.67 | 32135 |
| 4 | 8166.25 | 32665 |
| 5 | 6640 | 33200 |
| 6 | 5646.67 | 33880 |
| 7 | 4905.71 | 34340 |
| 8 | 4368.13 | 34945 |
| 9 | 3950.56 | 35555 |
| 10 | 3616 | 36160 |
| 11 | 3335.45 | 36690 |
| 12 | 3102.08 | 37225 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 15740 | 31480 |
| 3 | 10711.67 | 32135 |
| 4 | 8166.25 | 32665 |
| 5 | 6640 | 33200 |
| 6 | 5646.67 | 33880 |
| 7 | 4905.71 | 34340 |
| 8 | 4368.13 | 34945 |
| 9 | 3950.56 | 35555 |
| 10 | 3616 | 36160 |
| 11 | 3335.45 | 36690 |
| 12 | 3102.08 | 37225 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 15740 | 31480 |
| 3 | 10711.67 | 32135 |
| 4 | 8166.25 | 32665 |
| 5 | 6640 | 33200 |
| 6 | 5646.67 | 33880 |
| 7 | 4905.71 | 34340 |
| 8 | 4368.13 | 34945 |
| 9 | 3950.56 | 35555 |
| 10 | 3616 | 36160 |
| 11 | 3335.45 | 36690 |
| 12 | 3102.08 | 37225 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 15740 | 31480 |
| 3 | 10711.67 | 32135 |
| 4 | 8166.25 | 32665 |
| 5 | 6640 | 33200 |
| 6 | 5646.67 | 33880 |
| 7 | 4905.71 | 34340 |
| 8 | 4368.13 | 34945 |
| 9 | 3950.56 | 35555 |
| 10 | 3616 | 36160 |
| 11 | 3335.45 | 36690 |
| 12 | 3102.08 | 37225 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 15740 | 31480 |
| 3 | 10711.67 | 32135 |
| 4 | 8166.25 | 32665 |
| 5 | 6640 | 33200 |
| 6 | 5646.67 | 33880 |
| 7 | 4905.71 | 34340 |
| 8 | 4368.13 | 34945 |
| 9 | 3950.56 | 35555 |
| 10 | 3616 | 36160 |
| 11 | 3335.45 | 36690 |
| 12 | 3102.08 | 37225 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 15740 | 31480 |
| 3 | 10711.67 | 32135 |
| 4 | 8166.25 | 32665 |
| 5 | 6640 | 33200 |
| 6 | 5646.67 | 33880 |
| 7 | 4905.71 | 34340 |
| 8 | 4368.13 | 34945 |
| 9 | 3950.56 | 35555 |
| 10 | 3616 | 36160 |
| 11 | 3335.45 | 36690 |
| 12 | 3102.08 | 37225 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 15740 | 31480 |
| 3 | 10711.67 | 32135 |
| 4 | 8166.25 | 32665 |
| 5 | 6640 | 33200 |
| 6 | 5646.67 | 33880 |
| 7 | 4905.71 | 34340 |
| 8 | 4368.13 | 34945 |
| 9 | 3950.56 | 35555 |
| 10 | 3616 | 36160 |
| 11 | 3335.45 | 36690 |
| 12 | 3102.08 | 37225 |
