Tükendi
Tükendi
BROTHER MFC-1911W-2T LAZER YAZICI TARAYICI FOTOKOPİ FAX ADF A4 2XTONER
BROTHER MFC-1911W-2T LAZER YAZICI TARAYICI FOTOKOPİ FAX ADF A4 2XTONER
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 2 Haziran Salı günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Baskı Hızı | 20 - 30 Sayfa |
| Baskı Rengi | Siyah Beyaz |
| Çift Taraflı Baskı | Yok |
| Bağlantı Özellikleri | Wi-Fi |
| Bağlantı Özellikleri | USB |
| Aylık Baskı Kapasitesi | 5.000 - 10.000 Sayfa |
| Kağıt Boyutu | B5 (176 x 250 mm) |
| Kağıt Boyutu | A5 (148 x 210 mm) |
| Kağıt Boyutu | A4 (210 x 297 mm) |
| Baskı Çözünürlük | 2400 dpi |
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Marka | Brother |
| Garanti | 24 |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 6220 | 12440 |
| 3 | 4233.33 | 12700 |
| 4 | 3227.5 | 12910 |
| 5 | 2624 | 13120 |
| 6 | 2231.67 | 13390 |
| 7 | 1938.57 | 13570 |
| 8 | 1726.25 | 13810 |
| 9 | 1561.11 | 14050 |
| 10 | 1429 | 14290 |
| 11 | 1318.18 | 14500 |
| 12 | 1225.83 | 14710 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 6220 | 12440 |
| 3 | 4233.33 | 12700 |
| 4 | 3227.5 | 12910 |
| 5 | 2624 | 13120 |
| 6 | 2231.67 | 13390 |
| 7 | 1938.57 | 13570 |
| 8 | 1726.25 | 13810 |
| 9 | 1561.11 | 14050 |
| 10 | 1429 | 14290 |
| 11 | 1318.18 | 14500 |
| 12 | 1225.83 | 14710 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 6220 | 12440 |
| 3 | 4233.33 | 12700 |
| 4 | 3227.5 | 12910 |
| 5 | 2624 | 13120 |
| 6 | 2231.67 | 13390 |
| 7 | 1938.57 | 13570 |
| 8 | 1726.25 | 13810 |
| 9 | 1561.11 | 14050 |
| 10 | 1429 | 14290 |
| 11 | 1318.18 | 14500 |
| 12 | 1225.83 | 14710 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 6220 | 12440 |
| 3 | 4233.33 | 12700 |
| 4 | 3227.5 | 12910 |
| 5 | 2624 | 13120 |
| 6 | 2231.67 | 13390 |
| 7 | 1938.57 | 13570 |
| 8 | 1726.25 | 13810 |
| 9 | 1561.11 | 14050 |
| 10 | 1429 | 14290 |
| 11 | 1318.18 | 14500 |
| 12 | 1225.83 | 14710 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 6220 | 12440 |
| 3 | 4233.33 | 12700 |
| 4 | 3227.5 | 12910 |
| 5 | 2624 | 13120 |
| 6 | 2231.67 | 13390 |
| 7 | 1938.57 | 13570 |
| 8 | 1726.25 | 13810 |
| 9 | 1561.11 | 14050 |
| 10 | 1429 | 14290 |
| 11 | 1318.18 | 14500 |
| 12 | 1225.83 | 14710 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 6220 | 12440 |
| 3 | 4233.33 | 12700 |
| 4 | 3227.5 | 12910 |
| 5 | 2624 | 13120 |
| 6 | 2231.67 | 13390 |
| 7 | 1938.57 | 13570 |
| 8 | 1726.25 | 13810 |
| 9 | 1561.11 | 14050 |
| 10 | 1429 | 14290 |
| 11 | 1318.18 | 14500 |
| 12 | 1225.83 | 14710 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 6220 | 12440 |
| 3 | 4233.33 | 12700 |
| 4 | 3227.5 | 12910 |
| 5 | 2624 | 13120 |
| 6 | 2231.67 | 13390 |
| 7 | 1938.57 | 13570 |
| 8 | 1726.25 | 13810 |
| 9 | 1561.11 | 14050 |
| 10 | 1429 | 14290 |
| 11 | 1318.18 | 14500 |
| 12 | 1225.83 | 14710 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 6220 | 12440 |
| 3 | 4233.33 | 12700 |
| 4 | 3227.5 | 12910 |
| 5 | 2624 | 13120 |
| 6 | 2231.67 | 13390 |
| 7 | 1938.57 | 13570 |
| 8 | 1726.25 | 13810 |
| 9 | 1561.11 | 14050 |
| 10 | 1429 | 14290 |
| 11 | 1318.18 | 14500 |
| 12 | 1225.83 | 14710 |
