ZALMAN ZM850-TMX2SE TeraMax2SE, 850W, 80Plus GOLD, ATX3.1, PCI5.1, Full Modüler, Aktif PFC, GAMING, ATX, Power Supply (PSU)
ZALMAN ZM850-TMX2SE TeraMax2SE, 850W, 80Plus GOLD, ATX3.1, PCI5.1, Full Modüler, Aktif PFC, GAMING, ATX, Power Supply (PSU) Yeni
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 5 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi Tahmini 17 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI 5
Garanti Süresi: 24 Ay
ModelTeraMax II SE 850W (ZM850-TMX2SE)
YeterlikMaksimum %90 @ 230VAC, Tipik Yük
Boyutlar140(U) x 150(G) x 86(Y) mm
MTBF100.000 Saat
Ağırlık2,6 kg
Çalışma Sıcaklığı10~40℃
PFCAktif PFC
DüzenleyiciTUV, cTUVus, CE, CB, RoHS, EAC
TipATX Sürüm 3.1
KorumaOCP/OTP/OPP/OVP/UVP/SCP
Giriş Voltajı100-240VAC
Giriş Akımı12-6A
Giriş Frekansı50-60Hz
Fan Boyutu120 mm
Fan YatağıFDB Rulman
Kablolar (Konnektör)Anakart Kablosu x 1
EPS Kablosu x 2
PCI Express Kablosu (Bağlantı Noktası 2 adet) x 1
PCI Express Kablosu x 2
IDE (Bağlantı Noktası 3 adet) + FDD (Bağlantı Noktası 1 adet) Kablosu x 1
S-ATA Kablosu x 3
12V-2X6 Kablosu x 1
80 PLUSGOLD
Fan Ebatı12 CM
Güç850 W