ZALMAN ZM700-TXII V2, MegaMax, 700W, Aktif PFC, GAMING, ATX, Power Supply (PSU)
ZALMAN ZM700-TXII V2, MegaMax, 700W, Aktif PFC, GAMING, ATX, Power Supply (PSU) Yeni
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 20 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi Tahmini 17 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI 20
Garanti Süresi: 24 Ay
Zalman ZM700-TXII 700W Dual Forward 120mm 80+ Power Supply Özellikleri
Genel Özellikler
Verimlilik80+
Güç Çıkışları1x Floppy, 4x IDE, 20+4 Pin, 6 x SATA, 4 x 6+2 pin PCIe
Desteklediği Güç700 Watt
Fan Yapısı120 mm Fan
PFCAktif
KorumaOPP/OVP/UVP/SCP
Ek Özellikler
Garanti24 Ay Garanti
Fan Ebatı12 CM
Güç700 W