VENTO VF1200FC, 120mm, ARGB, Kasa Fanı, 3-lü Paket
VENTO VF1200FC, 120mm, ARGB, Kasa Fanı, 3-lü Paket Yeni
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 5 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi Tahmini 17 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI 5
Garanti Süresi: 24 Ay
Ürün Açıklaması
SERİN KAL, RENKLERİN GÜCÜNÜ HİSSET!
Yüksek hava akışı ve canlı ARGB aydınlatma ile güçlü ve enerjik bir his.
SESSİZ SOĞUTMA, SINIRSIZ IŞIK!
Estetik ışıklandırma ve sessiz performansı ön plana çıkaran, daha şık ve premium ton.
ARBG YETENEKLERİ
TEKNİK ÖZELLİKLER
Model
Kasa Tipi
Ön Çerçeve Malzemesi
Kasa Rengi
Kasa Boyutları (Yükseklik x Genişlik x Derinlik)
USB 2.0 Bağlantı Sayısı
USB 3.0 Bağlantı Sayısı
Fan Detayı
PCI Yuva Sayısı
HDD Yuva Sayısı
SSD Desteği
Ana Kart Desteği
Harici Yuvalar
Boyutlar
120 x 120 x 25 mm
Yatak Tipi
Hidrolik Yatak
Fan Hızı
800-1600 RPM + 10%
Maksimum Hava Akışı
42.99 CFM
Gürültü Seviyesi
18,7-28,3 dBA
Voltajı (Fan)
DC 12V
Akımı (Fan)
0,3A
Gücü
4,5W