Tükendi
Tükendi
Tükendi
Tükendi
Tükendi
S-LINK SL-KA390, 12V, 30A, Switch Mode, DC ADAPTÖR
S-LINK SL-KA390, 12V, 30A, Switch Mode, DC ADAPTÖR
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 28 Mayıs Perşembe günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Açıklama | Güvenlik Kamerası Elektrik Adaptörü |
| Marka | S-Link |
| Model | SA-KA390 |
| Bağlantı Tipi | Vidalama |
| Switch | 110V - 220V Arası |
| Giriş Voltajı | 220V 50/60Hz |
| Çıkış Voltajı | 12V 30A, 360W |
| Girişler | 9 Adet (2x Güç - 1x Topraklama - 3x Com - 3x +V |
| Depolama Sıcaklığı | -20 / +75 C |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 / +40 C |
| Kullanım Ömrü | 7 Yıl |
| Ürün Boyutu | 200x110x50mm |
| Paket Boyutu | 205x115x55mm |
| Paket İçeriği | Ürün / Kullanım Klavuzu + Garanti Belgesi |
| Garanti Belgesi | 24 Ay |
| Ürün Tipi | Güç Kaynağı |
| Marka | S-Link |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 567.5 | 1135 |
| 3 | 386.67 | 1160 |
| 4 | 295 | 1180 |
| 5 | 240 | 1200 |
| 6 | 204.17 | 1225 |
| 7 | 177.14 | 1240 |
| 8 | 157.5 | 1260 |
| 9 | 142.78 | 1285 |
| 10 | 130.5 | 1305 |
| 11 | 120.45 | 1325 |
| 12 | 112.08 | 1345 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 567.5 | 1135 |
| 3 | 386.67 | 1160 |
| 4 | 295 | 1180 |
| 5 | 240 | 1200 |
| 6 | 204.17 | 1225 |
| 7 | 177.14 | 1240 |
| 8 | 157.5 | 1260 |
| 9 | 142.78 | 1285 |
| 10 | 130.5 | 1305 |
| 11 | 120.45 | 1325 |
| 12 | 112.08 | 1345 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 567.5 | 1135 |
| 3 | 386.67 | 1160 |
| 4 | 295 | 1180 |
| 5 | 240 | 1200 |
| 6 | 204.17 | 1225 |
| 7 | 177.14 | 1240 |
| 8 | 157.5 | 1260 |
| 9 | 142.78 | 1285 |
| 10 | 130.5 | 1305 |
| 11 | 120.45 | 1325 |
| 12 | 112.08 | 1345 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 567.5 | 1135 |
| 3 | 386.67 | 1160 |
| 4 | 295 | 1180 |
| 5 | 240 | 1200 |
| 6 | 204.17 | 1225 |
| 7 | 177.14 | 1240 |
| 8 | 157.5 | 1260 |
| 9 | 142.78 | 1285 |
| 10 | 130.5 | 1305 |
| 11 | 120.45 | 1325 |
| 12 | 112.08 | 1345 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 567.5 | 1135 |
| 3 | 386.67 | 1160 |
| 4 | 295 | 1180 |
| 5 | 240 | 1200 |
| 6 | 204.17 | 1225 |
| 7 | 177.14 | 1240 |
| 8 | 157.5 | 1260 |
| 9 | 142.78 | 1285 |
| 10 | 130.5 | 1305 |
| 11 | 120.45 | 1325 |
| 12 | 112.08 | 1345 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 567.5 | 1135 |
| 3 | 386.67 | 1160 |
| 4 | 295 | 1180 |
| 5 | 240 | 1200 |
| 6 | 204.17 | 1225 |
| 7 | 177.14 | 1240 |
| 8 | 157.5 | 1260 |
| 9 | 142.78 | 1285 |
| 10 | 130.5 | 1305 |
| 11 | 120.45 | 1325 |
| 12 | 112.08 | 1345 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 567.5 | 1135 |
| 3 | 386.67 | 1160 |
| 4 | 295 | 1180 |
| 5 | 240 | 1200 |
| 6 | 204.17 | 1225 |
| 7 | 177.14 | 1240 |
| 8 | 157.5 | 1260 |
| 9 | 142.78 | 1285 |
| 10 | 130.5 | 1305 |
| 11 | 120.45 | 1325 |
| 12 | 112.08 | 1345 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 567.5 | 1135 |
| 3 | 386.67 | 1160 |
| 4 | 295 | 1180 |
| 5 | 240 | 1200 |
| 6 | 204.17 | 1225 |
| 7 | 177.14 | 1240 |
| 8 | 157.5 | 1260 |
| 9 | 142.78 | 1285 |
| 10 | 130.5 | 1305 |
| 11 | 120.45 | 1325 |
| 12 | 112.08 | 1345 |
