Yeni
Yeni
Yeni
Yeni
S-LINK SL-KA200, 12V, 15A, Switch Mode, DC ADAPTÖR
S-LINK SL-KA200, 12V, 15A, Switch Mode, DC ADAPTÖR
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 20 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 28 Mayıs Perşembe günü kargoda
STOK MİKTARI
20
| Açıklama | Güvenlik Kamerası Elektrik Adaptörü |
| Marka | S-Link |
| Model | SA-KA200 |
| Bağlantı Tipi | Vidalama |
| Switch | 110V - 220V Arası |
| Giriş Voltajı | 220V 50/60Hz |
| Çıkış Voltajı | 12V 15A, 180W |
| Girişler | 7 Adet (2x Güç - 1x Topraklama - 2x-V - 2x +V |
| Depolama Sıcaklığı | -20 / +75 C |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 / +40 C |
| Kullanım Ömrü | 7 Yıl |
| Ürün Boyutu | 200x100x45mm |
| Paket Boyutu | 205x105x50mm |
| Paket İçeriği | Ürün / Kullanım Klavuzu + Garanti Belgesi |
| Garanti Belgesi | 24 Ay |
| Ürün Tipi | Güç Kaynağı |
| Marka | S-Link |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 310 | 620 |
| 3 | 210 | 630 |
| 4 | 160 | 640 |
| 5 | 131 | 655 |
| 6 | 110.83 | 665 |
| 7 | 96.43 | 675 |
| 8 | 85.63 | 685 |
| 9 | 77.78 | 700 |
| 10 | 71 | 710 |
| 11 | 65.45 | 720 |
| 12 | 60.83 | 730 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 310 | 620 |
| 3 | 210 | 630 |
| 4 | 160 | 640 |
| 5 | 131 | 655 |
| 6 | 110.83 | 665 |
| 7 | 96.43 | 675 |
| 8 | 85.63 | 685 |
| 9 | 77.78 | 700 |
| 10 | 71 | 710 |
| 11 | 65.45 | 720 |
| 12 | 60.83 | 730 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 310 | 620 |
| 3 | 210 | 630 |
| 4 | 160 | 640 |
| 5 | 131 | 655 |
| 6 | 110.83 | 665 |
| 7 | 96.43 | 675 |
| 8 | 85.63 | 685 |
| 9 | 77.78 | 700 |
| 10 | 71 | 710 |
| 11 | 65.45 | 720 |
| 12 | 60.83 | 730 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 310 | 620 |
| 3 | 210 | 630 |
| 4 | 160 | 640 |
| 5 | 131 | 655 |
| 6 | 110.83 | 665 |
| 7 | 96.43 | 675 |
| 8 | 85.63 | 685 |
| 9 | 77.78 | 700 |
| 10 | 71 | 710 |
| 11 | 65.45 | 720 |
| 12 | 60.83 | 730 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 310 | 620 |
| 3 | 210 | 630 |
| 4 | 160 | 640 |
| 5 | 131 | 655 |
| 6 | 110.83 | 665 |
| 7 | 96.43 | 675 |
| 8 | 85.63 | 685 |
| 9 | 77.78 | 700 |
| 10 | 71 | 710 |
| 11 | 65.45 | 720 |
| 12 | 60.83 | 730 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 310 | 620 |
| 3 | 210 | 630 |
| 4 | 160 | 640 |
| 5 | 131 | 655 |
| 6 | 110.83 | 665 |
| 7 | 96.43 | 675 |
| 8 | 85.63 | 685 |
| 9 | 77.78 | 700 |
| 10 | 71 | 710 |
| 11 | 65.45 | 720 |
| 12 | 60.83 | 730 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 310 | 620 |
| 3 | 210 | 630 |
| 4 | 160 | 640 |
| 5 | 131 | 655 |
| 6 | 110.83 | 665 |
| 7 | 96.43 | 675 |
| 8 | 85.63 | 685 |
| 9 | 77.78 | 700 |
| 10 | 71 | 710 |
| 11 | 65.45 | 720 |
| 12 | 60.83 | 730 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 310 | 620 |
| 3 | 210 | 630 |
| 4 | 160 | 640 |
| 5 | 131 | 655 |
| 6 | 110.83 | 665 |
| 7 | 96.43 | 675 |
| 8 | 85.63 | 685 |
| 9 | 77.78 | 700 |
| 10 | 71 | 710 |
| 11 | 65.45 | 720 |
| 12 | 60.83 | 730 |
