Yeni
Yeni
Yeni
Yeni
Yeni
S-LINK IP-G13K, Siyah, 10.000mAh, 1xUSB, 1xMicro USB, 4in1 Kablolu (Type-C, Lightning, Micro ve USB), LCD Göstergeli, PowerBank
S-LINK IP-G13K, Siyah, 10.000mAh, 1xUSB, 1xMicro USB, 4in1 Kablolu (Type-C, Lightning, Micro ve USB), LCD Göstergeli, PowerBank
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 20 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Haziran Çarşamba günü kargoda
STOK MİKTARI
20
| Marka | S-link |
| Model | IP-G13K |
| Açıklama | Powerbank |
| Renk | Siyah |
| Kapasite | 10000mAH |
| Bağlantı Çeşitleri | 1x USB - 1x Micro USB |
| Mikro Girişi | 5V / 2.1A (Maks.) |
| USB1 Çıkışı | 5V / 2.1A (Maks.) |
| Mikro - Type C - Lightning Çık | 5V / 2.1A (Maks.) |
| Şarj Göstergesi | LCD Dijital Ekran |
| Ürün Ağırlığı | 235g |
| Ürün Boyutu | 148x70x21mm |
| Paket Boyutu | 167x90x30mm |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
| Paket İçeriği | Ürün / Kullanım Klavuzu + Garanti Belgesi |
| Kapasite | 10.000 mAh |
| USB Çıkış | 1 Adet |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Marka | S-Link |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 295 | 590 |
| 3 | 200 | 600 |
| 4 | 152.5 | 610 |
| 5 | 124 | 620 |
| 6 | 105 | 630 |
| 7 | 91.43 | 640 |
| 8 | 81.25 | 650 |
| 9 | 73.89 | 665 |
| 10 | 67.5 | 675 |
| 11 | 62.27 | 685 |
| 12 | 57.92 | 695 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 295 | 590 |
| 3 | 200 | 600 |
| 4 | 152.5 | 610 |
| 5 | 124 | 620 |
| 6 | 105 | 630 |
| 7 | 91.43 | 640 |
| 8 | 81.25 | 650 |
| 9 | 73.89 | 665 |
| 10 | 67.5 | 675 |
| 11 | 62.27 | 685 |
| 12 | 57.92 | 695 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 295 | 590 |
| 3 | 200 | 600 |
| 4 | 152.5 | 610 |
| 5 | 124 | 620 |
| 6 | 105 | 630 |
| 7 | 91.43 | 640 |
| 8 | 81.25 | 650 |
| 9 | 73.89 | 665 |
| 10 | 67.5 | 675 |
| 11 | 62.27 | 685 |
| 12 | 57.92 | 695 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 295 | 590 |
| 3 | 200 | 600 |
| 4 | 152.5 | 610 |
| 5 | 124 | 620 |
| 6 | 105 | 630 |
| 7 | 91.43 | 640 |
| 8 | 81.25 | 650 |
| 9 | 73.89 | 665 |
| 10 | 67.5 | 675 |
| 11 | 62.27 | 685 |
| 12 | 57.92 | 695 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 295 | 590 |
| 3 | 200 | 600 |
| 4 | 152.5 | 610 |
| 5 | 124 | 620 |
| 6 | 105 | 630 |
| 7 | 91.43 | 640 |
| 8 | 81.25 | 650 |
| 9 | 73.89 | 665 |
| 10 | 67.5 | 675 |
| 11 | 62.27 | 685 |
| 12 | 57.92 | 695 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 295 | 590 |
| 3 | 200 | 600 |
| 4 | 152.5 | 610 |
| 5 | 124 | 620 |
| 6 | 105 | 630 |
| 7 | 91.43 | 640 |
| 8 | 81.25 | 650 |
| 9 | 73.89 | 665 |
| 10 | 67.5 | 675 |
| 11 | 62.27 | 685 |
| 12 | 57.92 | 695 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 295 | 590 |
| 3 | 200 | 600 |
| 4 | 152.5 | 610 |
| 5 | 124 | 620 |
| 6 | 105 | 630 |
| 7 | 91.43 | 640 |
| 8 | 81.25 | 650 |
| 9 | 73.89 | 665 |
| 10 | 67.5 | 675 |
| 11 | 62.27 | 685 |
| 12 | 57.92 | 695 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 295 | 590 |
| 3 | 200 | 600 |
| 4 | 152.5 | 610 |
| 5 | 124 | 620 |
| 6 | 105 | 630 |
| 7 | 91.43 | 640 |
| 8 | 81.25 | 650 |
| 9 | 73.89 | 665 |
| 10 | 67.5 | 675 |
| 11 | 62.27 | 685 |
| 12 | 57.92 | 695 |
