Tükendi
Tükendi
Tükendi
Tükendi
Tükendi
S-LINK G310, Siyah, 30.000mAh, 2xUSB, 1xType-C, 4 LED Göstergeli, PowerBank
S-LINK G310, Siyah, 30.000mAh, 2xUSB, 1xType-C, 4 LED Göstergeli, PowerBank
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 28 Mayıs Perşembe günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Marka | S-link |
| Model | G310 |
| Açıklama | Taşınabilir Şarj Cihazı |
| Renk | Siyah |
| Kapasite | 30000mAh |
| Giriş | DC5V/2.0A |
| Çıkış | DC5V/1A/2.1A |
| Led Gösterge | 4 Adet |
| Ürün Ağırlığı | 591g |
| Boyut | 139.5x71x40.1 mm |
| Garanti süresi | 24 Ay |
| Kapasite | 30.000 mAh |
| USB Çıkış | 2 Adet |
| Marka | S-Link |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 547.5 | 1095 |
| 3 | 373.33 | 1120 |
| 4 | 283.75 | 1135 |
| 5 | 231 | 1155 |
| 6 | 196.67 | 1180 |
| 7 | 170.71 | 1195 |
| 8 | 151.88 | 1215 |
| 9 | 137.22 | 1235 |
| 10 | 126 | 1260 |
| 11 | 115.91 | 1275 |
| 12 | 107.92 | 1295 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 547.5 | 1095 |
| 3 | 373.33 | 1120 |
| 4 | 283.75 | 1135 |
| 5 | 231 | 1155 |
| 6 | 196.67 | 1180 |
| 7 | 170.71 | 1195 |
| 8 | 151.88 | 1215 |
| 9 | 137.22 | 1235 |
| 10 | 126 | 1260 |
| 11 | 115.91 | 1275 |
| 12 | 107.92 | 1295 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 547.5 | 1095 |
| 3 | 373.33 | 1120 |
| 4 | 283.75 | 1135 |
| 5 | 231 | 1155 |
| 6 | 196.67 | 1180 |
| 7 | 170.71 | 1195 |
| 8 | 151.88 | 1215 |
| 9 | 137.22 | 1235 |
| 10 | 126 | 1260 |
| 11 | 115.91 | 1275 |
| 12 | 107.92 | 1295 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 547.5 | 1095 |
| 3 | 373.33 | 1120 |
| 4 | 283.75 | 1135 |
| 5 | 231 | 1155 |
| 6 | 196.67 | 1180 |
| 7 | 170.71 | 1195 |
| 8 | 151.88 | 1215 |
| 9 | 137.22 | 1235 |
| 10 | 126 | 1260 |
| 11 | 115.91 | 1275 |
| 12 | 107.92 | 1295 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 547.5 | 1095 |
| 3 | 373.33 | 1120 |
| 4 | 283.75 | 1135 |
| 5 | 231 | 1155 |
| 6 | 196.67 | 1180 |
| 7 | 170.71 | 1195 |
| 8 | 151.88 | 1215 |
| 9 | 137.22 | 1235 |
| 10 | 126 | 1260 |
| 11 | 115.91 | 1275 |
| 12 | 107.92 | 1295 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 547.5 | 1095 |
| 3 | 373.33 | 1120 |
| 4 | 283.75 | 1135 |
| 5 | 231 | 1155 |
| 6 | 196.67 | 1180 |
| 7 | 170.71 | 1195 |
| 8 | 151.88 | 1215 |
| 9 | 137.22 | 1235 |
| 10 | 126 | 1260 |
| 11 | 115.91 | 1275 |
| 12 | 107.92 | 1295 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 547.5 | 1095 |
| 3 | 373.33 | 1120 |
| 4 | 283.75 | 1135 |
| 5 | 231 | 1155 |
| 6 | 196.67 | 1180 |
| 7 | 170.71 | 1195 |
| 8 | 151.88 | 1215 |
| 9 | 137.22 | 1235 |
| 10 | 126 | 1260 |
| 11 | 115.91 | 1275 |
| 12 | 107.92 | 1295 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 547.5 | 1095 |
| 3 | 373.33 | 1120 |
| 4 | 283.75 | 1135 |
| 5 | 231 | 1155 |
| 6 | 196.67 | 1180 |
| 7 | 170.71 | 1195 |
| 8 | 151.88 | 1215 |
| 9 | 137.22 | 1235 |
| 10 | 126 | 1260 |
| 11 | 115.91 | 1275 |
| 12 | 107.92 | 1295 |
