Tükendi
Tükendi
Tükendi
Tükendi
PowerBoost NOBLE 240W, 240mm, Rainbow, 2 Fanlı, (LGA1700/AM4/AM5) Uyumlu, CPU Sıvı Soğutma (Beyaz)
PowerBoost NOBLE 240W, 240mm, Rainbow, 2 Fanlı, (LGA1700/AM4/AM5) Uyumlu, CPU Sıvı Soğutma (Beyaz)
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 29 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
Noble 240W Rainbow Sıvı Soğutma Sistemi Özellikleri
| Hava Üfleme Aralığı | 60-69 CFM |
| Uyumlu Soketler | AM5, LGA 1200, LGA 1851, AM4, LGA 1700 |
| Soğutma Tipi | Likit Soğutma |
| Fan Boyu | 120mm x 2 adet |
| RPM | 1800 RPM |
| Fan Adet | 2 |
Power Boost Noble 240W Rainbow LGA1700/AM4/AM5 Sıvı Soğutma Sistemi
| Fan Boyutu | : 120*120*25mm |
| Fan Yatağı | : Rifle Bearing |
| RPM | : 800~1800±10%RPM |
| Hava Akımı | : 64.05±10% CFM |
| Hava Basıncı | : 1.85±10% mm-H2O |
| Gürültü Seviye | : 30d_BA±10%(1m) |
| Aydınlatma Modu | : Sabit 4 renk |
| Kablo Uzunluğu | : 570±10mm |
| Konnektör/PWM | : PWM control |
| Voltaj | : DC 12V |
| Akım | : ≤0.51A |
| Boyut | : 71*66.7*45.6mm |
| Materyal | : PPS/CU |
| RPM | : 3200RPM |
| Yatak tipi | : Bakır |
| Aydınlatma | : Rainbow fixed |
| Boyut | : 274*120*27mm |
| Materyal | : Aluminyum |
| Su Kanalı | : 12pcs |
| Boyut | : 395mm |
| Materyal | : Rubber |
| Kullanım Yeri | İşlemci |
| Soğutma Şekli | Sıvı Soğutma |
| Marka | Boost |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1457.5 | 2915 |
| 3 | 991.67 | 2975 |
| 4 | 756.25 | 3025 |
| 5 | 614 | 3070 |
| 6 | 522.5 | 3135 |
| 7 | 454.29 | 3180 |
| 8 | 404.38 | 3235 |
| 9 | 365.56 | 3290 |
| 10 | 334.5 | 3345 |
| 11 | 308.64 | 3395 |
| 12 | 287.08 | 3445 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1457.5 | 2915 |
| 3 | 991.67 | 2975 |
| 4 | 756.25 | 3025 |
| 5 | 614 | 3070 |
| 6 | 522.5 | 3135 |
| 7 | 454.29 | 3180 |
| 8 | 404.38 | 3235 |
| 9 | 365.56 | 3290 |
| 10 | 334.5 | 3345 |
| 11 | 308.64 | 3395 |
| 12 | 287.08 | 3445 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1457.5 | 2915 |
| 3 | 991.67 | 2975 |
| 4 | 756.25 | 3025 |
| 5 | 614 | 3070 |
| 6 | 522.5 | 3135 |
| 7 | 454.29 | 3180 |
| 8 | 404.38 | 3235 |
| 9 | 365.56 | 3290 |
| 10 | 334.5 | 3345 |
| 11 | 308.64 | 3395 |
| 12 | 287.08 | 3445 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1457.5 | 2915 |
| 3 | 991.67 | 2975 |
| 4 | 756.25 | 3025 |
| 5 | 614 | 3070 |
| 6 | 522.5 | 3135 |
| 7 | 454.29 | 3180 |
| 8 | 404.38 | 3235 |
| 9 | 365.56 | 3290 |
| 10 | 334.5 | 3345 |
| 11 | 308.64 | 3395 |
| 12 | 287.08 | 3445 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1457.5 | 2915 |
| 3 | 991.67 | 2975 |
| 4 | 756.25 | 3025 |
| 5 | 614 | 3070 |
| 6 | 522.5 | 3135 |
| 7 | 454.29 | 3180 |
| 8 | 404.38 | 3235 |
| 9 | 365.56 | 3290 |
| 10 | 334.5 | 3345 |
| 11 | 308.64 | 3395 |
| 12 | 287.08 | 3445 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1457.5 | 2915 |
| 3 | 991.67 | 2975 |
| 4 | 756.25 | 3025 |
| 5 | 614 | 3070 |
| 6 | 522.5 | 3135 |
| 7 | 454.29 | 3180 |
| 8 | 404.38 | 3235 |
| 9 | 365.56 | 3290 |
| 10 | 334.5 | 3345 |
| 11 | 308.64 | 3395 |
| 12 | 287.08 | 3445 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1457.5 | 2915 |
| 3 | 991.67 | 2975 |
| 4 | 756.25 | 3025 |
| 5 | 614 | 3070 |
| 6 | 522.5 | 3135 |
| 7 | 454.29 | 3180 |
| 8 | 404.38 | 3235 |
| 9 | 365.56 | 3290 |
| 10 | 334.5 | 3345 |
| 11 | 308.64 | 3395 |
| 12 | 287.08 | 3445 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1457.5 | 2915 |
| 3 | 991.67 | 2975 |
| 4 | 756.25 | 3025 |
| 5 | 614 | 3070 |
| 6 | 522.5 | 3135 |
| 7 | 454.29 | 3180 |
| 8 | 404.38 | 3235 |
| 9 | 365.56 | 3290 |
| 10 | 334.5 | 3345 |
| 11 | 308.64 | 3395 |
| 12 | 287.08 | 3445 |
