Yeni
HIKVISION DS-2CE76D0T-EXIPF 2Mpix, 20Mt Gece Gör. 2,8mm Lens, Dome Kamera
HIKVISION DS-2CE76D0T-EXIPF 2Mpix, 20Mt Gece Gör. 2,8mm Lens, Dome Kamera
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 20 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Haziran Çarşamba günü kargoda
STOK MİKTARI
20
| Hikvision DS-2CE76D0T-EXIPF (2.8mm) Teknik Özellikleri | |
| Kamera | |
| Görüntü Sensörü | 2 MP CMOS |
| Sinyal Sistemi | PAL/NTSC |
| Çözünürlük | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Frame Hızı | TVI: 1080p@25fps/30fps AHD: 1080p@25fps/30fps CVI: 1080p@25fps/30fps CVBS: PAL/NTSC |
| Min. Aydınlatma | 0.02 Lux @ (F1.2, AGC ON), IR ile 0 Lux |
| Shutter Süresi | PAL: 1/25 sn – 1 / 50,000 sn; NTSC: 1/30 sn – 1 / 50.000 sn |
| Lens | 2.8 mm, Sabit Lens |
| Görüş Alanı | 2,8 mm, yatay FOV: 102 °, dikey FOV: 55 °, diyagonal FOV: 123 ° |
| Lens Montajı | M12 |
| Gündüz Gece | ICR |
| WDR | Dijital WDR |
| Ses | Dahili mikrofon |
| Açı Ayarı | Pan: 0 ° – 360 °, Tilt: 0 ° – 75 °, Döndürme: 0 ° – 360 ° |
| Menü | |
| Görüntü Modu | STD/HIGH-SAT |
| AGC | Mevcut |
| Gündüz / Gece Modu | Otomatik / Renkli / Siyah Beyaz |
| Beyaz Dengesi | Otomatik |
| AE (Otomatik Pozlama) Modu | DWDR/BLC/Global |
| Parazit Azaltma | 2D DNR |
| Dil | ingilizce |
| Fonksiyonlar | Parlaklık, Aynalama, Smart IR, Keskinlik |
| Arayüz | |
| Video Çıkışı | Değiştirilebilir TVI / AHD / CVI / CVBS |
| Genel Özellikler | |
| Çalışma Koşulları | -40 ° C ila 60 ° C (-40 ° F ila 140 ° F), Nem:% 90 veya daha az (yoğuşmasız) |
| Güç Kaynağı | 12 VDC ± 25% |
| Tüketim | Maks. 3.3 W |
| Malzeme | Plastik |
| IR Mesafesi | 20 m’ye kadar |
| İletişim | HIKVISION-C |
| Boyutlar | Φ 84.6 mm × 78.9 mm |
| Net Ağırlık | Yaklaşık. 195 g |
| Çözünürlük | 2.0 MP |
| Lens | 2.8 mm |
| Gece Görüşü | 20 Metre |
| Marka | Hikvision |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 362.5 | 725 |
| 3 | 245 | 735 |
| 4 | 187.5 | 750 |
| 5 | 152 | 760 |
| 6 | 129.17 | 775 |
| 7 | 112.86 | 790 |
| 8 | 100 | 800 |
| 9 | 90.56 | 815 |
| 10 | 83 | 830 |
| 11 | 76.36 | 840 |
| 12 | 71.25 | 855 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 362.5 | 725 |
| 3 | 245 | 735 |
| 4 | 187.5 | 750 |
| 5 | 152 | 760 |
| 6 | 129.17 | 775 |
| 7 | 112.86 | 790 |
| 8 | 100 | 800 |
| 9 | 90.56 | 815 |
| 10 | 83 | 830 |
| 11 | 76.36 | 840 |
| 12 | 71.25 | 855 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 362.5 | 725 |
| 3 | 245 | 735 |
| 4 | 187.5 | 750 |
| 5 | 152 | 760 |
| 6 | 129.17 | 775 |
| 7 | 112.86 | 790 |
| 8 | 100 | 800 |
| 9 | 90.56 | 815 |
| 10 | 83 | 830 |
| 11 | 76.36 | 840 |
| 12 | 71.25 | 855 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 362.5 | 725 |
| 3 | 245 | 735 |
| 4 | 187.5 | 750 |
| 5 | 152 | 760 |
| 6 | 129.17 | 775 |
| 7 | 112.86 | 790 |
| 8 | 100 | 800 |
| 9 | 90.56 | 815 |
| 10 | 83 | 830 |
| 11 | 76.36 | 840 |
| 12 | 71.25 | 855 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 362.5 | 725 |
| 3 | 245 | 735 |
| 4 | 187.5 | 750 |
| 5 | 152 | 760 |
| 6 | 129.17 | 775 |
| 7 | 112.86 | 790 |
| 8 | 100 | 800 |
| 9 | 90.56 | 815 |
| 10 | 83 | 830 |
| 11 | 76.36 | 840 |
| 12 | 71.25 | 855 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 362.5 | 725 |
| 3 | 245 | 735 |
| 4 | 187.5 | 750 |
| 5 | 152 | 760 |
| 6 | 129.17 | 775 |
| 7 | 112.86 | 790 |
| 8 | 100 | 800 |
| 9 | 90.56 | 815 |
| 10 | 83 | 830 |
| 11 | 76.36 | 840 |
| 12 | 71.25 | 855 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 362.5 | 725 |
| 3 | 245 | 735 |
| 4 | 187.5 | 750 |
| 5 | 152 | 760 |
| 6 | 129.17 | 775 |
| 7 | 112.86 | 790 |
| 8 | 100 | 800 |
| 9 | 90.56 | 815 |
| 10 | 83 | 830 |
| 11 | 76.36 | 840 |
| 12 | 71.25 | 855 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 362.5 | 725 |
| 3 | 245 | 735 |
| 4 | 187.5 | 750 |
| 5 | 152 | 760 |
| 6 | 129.17 | 775 |
| 7 | 112.86 | 790 |
| 8 | 100 | 800 |
| 9 | 90.56 | 815 |
| 10 | 83 | 830 |
| 11 | 76.36 | 840 |
| 12 | 71.25 | 855 |
