Yeni
Yeni
Yeni
Yeni
Yeni
GIGABYTE GV-N507TEAGLE OC-16GD, RTX5070TI, EAGLE OC, 16Gb, GDDR7, 256BIT, 3 Fanlı, 1xHDMI, 3xDP, GAMING Ekran KARTI
GIGABYTE GV-N507TEAGLE OC-16GD, RTX5070TI, EAGLE OC, 16Gb, GDDR7, 256BIT, 3 Fanlı, 1xHDMI, 3xDP, GAMING Ekran KARTI
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 1 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 28 Mayıs Perşembe günü kargoda
STOK MİKTARI
1
Ürün Açıklaması
GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC SFF 16G GDDR7 DLSS 4 256 Bit Ekran Kartı
Ürün Bilgileri
| GPU Üreticisi | NVIDIA |
| Güç | 750W |
| GPU Seri | GeForce 5000 Serisi |
| GPU Model | GeForce RTX 5070 Ti |
| GPU Bellek Kapasitesi | 16GB |
| Bellek Tipi | GDDR7 |
| GPU Bellek Arayüzü | 256-Bit |
| Çekirdek Hızı | 2523 MHz |
| Max Çekirdek Hızı | 2615 MHz |
| GPU Bellek Hızı | 28000 MHz |
| OpenGL | OpenGL 4.6 |
| DirectX | DirectX 12 Ultimate |
| HDMI | HDMI 2.1b x 1 |
| DisplayPort | DisplayPort 2.1a x 3 |
| Max GPU Uzunluğu | 304mm |
| D-Sub | Yok |
| DVI | Yok |
| Max Çözünürlük | 7680 x 4320 |
| Soğutucu Fan | Aktif Soğutma |
| Cuda Sayısı | 8960 |
| VR Desteği | Var |
| Kapladığı Slot | 3 |
| Powered By | Powered by GIGABYTE, Powered by GeForce |
| GPU | NVIDIA |
| Grafik İşlemci | NVIDIA RTX 5070TI |
| Ram Tipi | DDR7 |
| Grafik Ram | 16 GB |
| Bit Hızı | 256 BIT |
| HDMI | 1 ADET |
| Display Port (DP) | 3 Adet |
| DVI | YOK |
| Analog (D-Sub) | YOK |
| Marka | Gigabyte |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 29455 | 58910 |
| 3 | 20043.33 | 60130 |
| 4 | 15281.25 | 61125 |
| 5 | 12424 | 62120 |
| 6 | 10566.67 | 63400 |
| 7 | 9179.29 | 64255 |
| 8 | 8173.75 | 65390 |
| 9 | 7392.22 | 66530 |
| 10 | 6766.5 | 67665 |
| 11 | 6241.82 | 68660 |
| 12 | 5804.58 | 69655 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 29455 | 58910 |
| 3 | 20043.33 | 60130 |
| 4 | 15281.25 | 61125 |
| 5 | 12424 | 62120 |
| 6 | 10566.67 | 63400 |
| 7 | 9179.29 | 64255 |
| 8 | 8173.75 | 65390 |
| 9 | 7392.22 | 66530 |
| 10 | 6766.5 | 67665 |
| 11 | 6241.82 | 68660 |
| 12 | 5804.58 | 69655 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 29455 | 58910 |
| 3 | 20043.33 | 60130 |
| 4 | 15281.25 | 61125 |
| 5 | 12424 | 62120 |
| 6 | 10566.67 | 63400 |
| 7 | 9179.29 | 64255 |
| 8 | 8173.75 | 65390 |
| 9 | 7392.22 | 66530 |
| 10 | 6766.5 | 67665 |
| 11 | 6241.82 | 68660 |
| 12 | 5804.58 | 69655 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 29455 | 58910 |
| 3 | 20043.33 | 60130 |
| 4 | 15281.25 | 61125 |
| 5 | 12424 | 62120 |
| 6 | 10566.67 | 63400 |
| 7 | 9179.29 | 64255 |
| 8 | 8173.75 | 65390 |
| 9 | 7392.22 | 66530 |
| 10 | 6766.5 | 67665 |
| 11 | 6241.82 | 68660 |
| 12 | 5804.58 | 69655 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 29455 | 58910 |
| 3 | 20043.33 | 60130 |
| 4 | 15281.25 | 61125 |
| 5 | 12424 | 62120 |
| 6 | 10566.67 | 63400 |
| 7 | 9179.29 | 64255 |
| 8 | 8173.75 | 65390 |
| 9 | 7392.22 | 66530 |
| 10 | 6766.5 | 67665 |
| 11 | 6241.82 | 68660 |
| 12 | 5804.58 | 69655 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 29455 | 58910 |
| 3 | 20043.33 | 60130 |
| 4 | 15281.25 | 61125 |
| 5 | 12424 | 62120 |
| 6 | 10566.67 | 63400 |
| 7 | 9179.29 | 64255 |
| 8 | 8173.75 | 65390 |
| 9 | 7392.22 | 66530 |
| 10 | 6766.5 | 67665 |
| 11 | 6241.82 | 68660 |
| 12 | 5804.58 | 69655 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 29455 | 58910 |
| 3 | 20043.33 | 60130 |
| 4 | 15281.25 | 61125 |
| 5 | 12424 | 62120 |
| 6 | 10566.67 | 63400 |
| 7 | 9179.29 | 64255 |
| 8 | 8173.75 | 65390 |
| 9 | 7392.22 | 66530 |
| 10 | 6766.5 | 67665 |
| 11 | 6241.82 | 68660 |
| 12 | 5804.58 | 69655 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 29455 | 58910 |
| 3 | 20043.33 | 60130 |
| 4 | 15281.25 | 61125 |
| 5 | 12424 | 62120 |
| 6 | 10566.67 | 63400 |
| 7 | 9179.29 | 64255 |
| 8 | 8173.75 | 65390 |
| 9 | 7392.22 | 66530 |
| 10 | 6766.5 | 67665 |
| 11 | 6241.82 | 68660 |
| 12 | 5804.58 | 69655 |
