Yeni
Yeni
Yeni
Yeni
Yeni
GIGABYTE GV-N506TEAGLEMAX OC-16GD, RTX5060TI, EAGLE MAX OC, 16Gb, GDDR7, 128BIT, 3 Fanlı, 1xHDMI, 3xDP, GAMING Ekran KARTI
GIGABYTE GV-N506TEAGLEMAX OC-16GD, RTX5060TI, EAGLE MAX OC, 16Gb, GDDR7, 128BIT, 3 Fanlı, 1xHDMI, 3xDP, GAMING Ekran KARTI
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 3 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 28 Mayıs Perşembe günü kargoda
STOK MİKTARI
3
Ürün Açıklaması
GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti EAGLE MAX OC 16G GDDR7 DLSS 4 128 Bit Ekran Kartı
Ürün Bilgileri
| GPU Üreticisi | NVIDIA |
| Güç | 650W |
| GPU Seri | GeForce 5000 Serisi |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 Ti |
| GPU Bellek Kapasitesi | 16GB |
| Bellek Tipi | GDDR7 |
| GPU Bellek Arayüzü | 128-Bit |
| Max Çekirdek Hızı | 2615 MHz |
| GPU Bellek Hızı | 28000 MHz |
| OpenGL | OpenGL 4.6 |
| DirectX | DirectX 12 |
| HDMI | HDMI 2.1b x 1 |
| DisplayPort | DisplayPort 2.1b x 3 |
| Max GPU Uzunluğu | 281mm |
| Max Çözünürlük | 7680 x 4320 |
| Soğutucu Fan | Aktif Soğutma |
| GPU | NVIDIA |
| Grafik İşlemci | NVIDIA RTX 5060TI |
| Ram Tipi | DDR7 |
| Grafik Ram | 16 GB |
| Bit Hızı | 128 BIT |
| HDMI | 1 ADET |
| Display Port (DP) | 3 Adet |
| DVI | YOK |
| Analog (D-Sub) | YOK |
| Marka | Gigabyte |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 18415 | 36830 |
| 3 | 12531.67 | 37595 |
| 4 | 9555 | 38220 |
| 5 | 7768 | 38840 |
| 6 | 6606.67 | 39640 |
| 7 | 5739.29 | 40175 |
| 8 | 5110.63 | 40885 |
| 9 | 4621.67 | 41595 |
| 10 | 4230.5 | 42305 |
| 11 | 3902.73 | 42930 |
| 12 | 3629.17 | 43550 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 18415 | 36830 |
| 3 | 12531.67 | 37595 |
| 4 | 9555 | 38220 |
| 5 | 7768 | 38840 |
| 6 | 6606.67 | 39640 |
| 7 | 5739.29 | 40175 |
| 8 | 5110.63 | 40885 |
| 9 | 4621.67 | 41595 |
| 10 | 4230.5 | 42305 |
| 11 | 3902.73 | 42930 |
| 12 | 3629.17 | 43550 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 18415 | 36830 |
| 3 | 12531.67 | 37595 |
| 4 | 9555 | 38220 |
| 5 | 7768 | 38840 |
| 6 | 6606.67 | 39640 |
| 7 | 5739.29 | 40175 |
| 8 | 5110.63 | 40885 |
| 9 | 4621.67 | 41595 |
| 10 | 4230.5 | 42305 |
| 11 | 3902.73 | 42930 |
| 12 | 3629.17 | 43550 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 18415 | 36830 |
| 3 | 12531.67 | 37595 |
| 4 | 9555 | 38220 |
| 5 | 7768 | 38840 |
| 6 | 6606.67 | 39640 |
| 7 | 5739.29 | 40175 |
| 8 | 5110.63 | 40885 |
| 9 | 4621.67 | 41595 |
| 10 | 4230.5 | 42305 |
| 11 | 3902.73 | 42930 |
| 12 | 3629.17 | 43550 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 18415 | 36830 |
| 3 | 12531.67 | 37595 |
| 4 | 9555 | 38220 |
| 5 | 7768 | 38840 |
| 6 | 6606.67 | 39640 |
| 7 | 5739.29 | 40175 |
| 8 | 5110.63 | 40885 |
| 9 | 4621.67 | 41595 |
| 10 | 4230.5 | 42305 |
| 11 | 3902.73 | 42930 |
| 12 | 3629.17 | 43550 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 18415 | 36830 |
| 3 | 12531.67 | 37595 |
| 4 | 9555 | 38220 |
| 5 | 7768 | 38840 |
| 6 | 6606.67 | 39640 |
| 7 | 5739.29 | 40175 |
| 8 | 5110.63 | 40885 |
| 9 | 4621.67 | 41595 |
| 10 | 4230.5 | 42305 |
| 11 | 3902.73 | 42930 |
| 12 | 3629.17 | 43550 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 18415 | 36830 |
| 3 | 12531.67 | 37595 |
| 4 | 9555 | 38220 |
| 5 | 7768 | 38840 |
| 6 | 6606.67 | 39640 |
| 7 | 5739.29 | 40175 |
| 8 | 5110.63 | 40885 |
| 9 | 4621.67 | 41595 |
| 10 | 4230.5 | 42305 |
| 11 | 3902.73 | 42930 |
| 12 | 3629.17 | 43550 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 18415 | 36830 |
| 3 | 12531.67 | 37595 |
| 4 | 9555 | 38220 |
| 5 | 7768 | 38840 |
| 6 | 6606.67 | 39640 |
| 7 | 5739.29 | 40175 |
| 8 | 5110.63 | 40885 |
| 9 | 4621.67 | 41595 |
| 10 | 4230.5 | 42305 |
| 11 | 3902.73 | 42930 |
| 12 | 3629.17 | 43550 |
