Tükendi
Tükendi
Tükendi
Tükendi
Tükendi
GIGABYTE GV-N5060EAGLE OC-8GD, RTX5060, EAGLE OC, 8Gb, GDDR7, 128BIT, 2 Fanlı, 1xHDMI, 3xDP, GAMING Ekran KARTI
GIGABYTE GV-N5060EAGLE OC-8GD, RTX5060, EAGLE OC, 8Gb, GDDR7, 128BIT, 2 Fanlı, 1xHDMI, 3xDP, GAMING Ekran KARTI
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 28 Mayıs Perşembe günü kargoda
STOK MİKTARI
0
Ürün Açıklaması
GIGABYTE GeForce RTX 5060 EAGLE OC 8G GDDR7 DLSS 4 128 Bit Ekran Kartı
Ürün Bilgileri
| GPU Üreticisi | NVIDIA |
| Güç | 550W |
| GPU Seri | GeForce 5000 Serisi |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| GPU Bellek Kapasitesi | 8GB |
| Bellek Tipi | GDDR7 |
| GPU Bellek Arayüzü | 128-Bit |
| Çekirdek Hızı | 2523 MHz |
| Max Çekirdek Hızı | 2520 MHz |
| GPU Bellek Hızı | 28000 MHz |
| OpenGL | OpenGL 4.6 |
| DirectX | DirectX 12 Ultimate |
| HDMI | HDMI 2.1b x 1 |
| DisplayPort | DisplayPort 2.1b x 3 |
| Max GPU Uzunluğu | 208mm |
| D-Sub | Yok |
| DVI | Yok |
| Max Çözünürlük | 7680 x 4320 |
| Soğutucu Fan | Aktif Soğutma |
| HDCP Desteği | Yok |
| Cuda Sayısı | 3840 |
| VR Desteği | Var |
| Kapladığı Slot | 2.5 |
| Powered By | RTX Studio PC, Powered by GIGABYTE |
| GPU | NVIDIA |
| Grafik İşlemci | NVIDIA RTX 5060 |
| Ram Tipi | DDR7 |
| Grafik Ram | 8 GB |
| Bit Hızı | 128 BIT |
| HDMI | 1 ADET |
| Display Port (DP) | 3 Adet |
| DVI | YOK |
| Analog (D-Sub) | YOK |
| Marka | Gigabyte |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 12170 | 24340 |
| 3 | 8281.67 | 24845 |
| 4 | 6313.75 | 25255 |
| 5 | 5133 | 25665 |
| 6 | 4365.83 | 26195 |
| 7 | 3792.14 | 26545 |
| 8 | 3376.88 | 27015 |
| 9 | 3053.89 | 27485 |
| 10 | 2795.5 | 27955 |
| 11 | 2578.64 | 28365 |
| 12 | 2398.33 | 28780 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 12170 | 24340 |
| 3 | 8281.67 | 24845 |
| 4 | 6313.75 | 25255 |
| 5 | 5133 | 25665 |
| 6 | 4365.83 | 26195 |
| 7 | 3792.14 | 26545 |
| 8 | 3376.88 | 27015 |
| 9 | 3053.89 | 27485 |
| 10 | 2795.5 | 27955 |
| 11 | 2578.64 | 28365 |
| 12 | 2398.33 | 28780 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 12170 | 24340 |
| 3 | 8281.67 | 24845 |
| 4 | 6313.75 | 25255 |
| 5 | 5133 | 25665 |
| 6 | 4365.83 | 26195 |
| 7 | 3792.14 | 26545 |
| 8 | 3376.88 | 27015 |
| 9 | 3053.89 | 27485 |
| 10 | 2795.5 | 27955 |
| 11 | 2578.64 | 28365 |
| 12 | 2398.33 | 28780 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 12170 | 24340 |
| 3 | 8281.67 | 24845 |
| 4 | 6313.75 | 25255 |
| 5 | 5133 | 25665 |
| 6 | 4365.83 | 26195 |
| 7 | 3792.14 | 26545 |
| 8 | 3376.88 | 27015 |
| 9 | 3053.89 | 27485 |
| 10 | 2795.5 | 27955 |
| 11 | 2578.64 | 28365 |
| 12 | 2398.33 | 28780 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 12170 | 24340 |
| 3 | 8281.67 | 24845 |
| 4 | 6313.75 | 25255 |
| 5 | 5133 | 25665 |
| 6 | 4365.83 | 26195 |
| 7 | 3792.14 | 26545 |
| 8 | 3376.88 | 27015 |
| 9 | 3053.89 | 27485 |
| 10 | 2795.5 | 27955 |
| 11 | 2578.64 | 28365 |
| 12 | 2398.33 | 28780 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 12170 | 24340 |
| 3 | 8281.67 | 24845 |
| 4 | 6313.75 | 25255 |
| 5 | 5133 | 25665 |
| 6 | 4365.83 | 26195 |
| 7 | 3792.14 | 26545 |
| 8 | 3376.88 | 27015 |
| 9 | 3053.89 | 27485 |
| 10 | 2795.5 | 27955 |
| 11 | 2578.64 | 28365 |
| 12 | 2398.33 | 28780 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 12170 | 24340 |
| 3 | 8281.67 | 24845 |
| 4 | 6313.75 | 25255 |
| 5 | 5133 | 25665 |
| 6 | 4365.83 | 26195 |
| 7 | 3792.14 | 26545 |
| 8 | 3376.88 | 27015 |
| 9 | 3053.89 | 27485 |
| 10 | 2795.5 | 27955 |
| 11 | 2578.64 | 28365 |
| 12 | 2398.33 | 28780 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 12170 | 24340 |
| 3 | 8281.67 | 24845 |
| 4 | 6313.75 | 25255 |
| 5 | 5133 | 25665 |
| 6 | 4365.83 | 26195 |
| 7 | 3792.14 | 26545 |
| 8 | 3376.88 | 27015 |
| 9 | 3053.89 | 27485 |
| 10 | 2795.5 | 27955 |
| 11 | 2578.64 | 28365 |
| 12 | 2398.33 | 28780 |
