Tükendi
Tükendi
Tükendi
Tükendi
Tükendi
FSP NC5, ARGB, 120mm, CPU, Kule Tipi Hava Soğutma, Sessiz Çalışma, Doğrudan Temas Tasarımlı 6 adet Bakır Isı Borusu, (AMD AM4-AM5 ve INTEL Tüm işlemciler ile uyumlu)
FSP NC5, ARGB, 120mm, CPU, Kule Tipi Hava Soğutma, Sessiz Çalışma, Doğrudan Temas Tasarımlı 6 adet Bakır Isı Borusu, (AMD AM4-AM5 ve INTEL Tüm işlemciler ile uyumlu)
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 29 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
NC5
- Doğrudan Temas Teknolojisine Sahip 6 Isı Borusu
- Premium Kalite 120mm ARGB Fan
- Sessiz Çalışma Tasarımı
- Kompakt Boyut ve Kolay Kurulum
- Boyutlar (UxGxY): 120 x 73 x 149 mm

Özellikler
| Örnek | NC5 |
|---|---|
| CPU Destekli Platformlar | Intel LGA: 1851/1700/1200 AMD:AM4/AM5 |
| Boyutlar (UxGxY) | 120x73x149mm |
| Isı Emici Boyutları (UxGxY) | 120x47x149mm |
| Fan Boyutları (U x G x Y) | 120x120x25mm |
| Ağırlık | 481 gr |
| Isı Emici Malzemesi | Alüminyum Alaşımı |
| Isı borusu | 6mm x 6 ADET Doğrudan Temaslı |
| Fan Hızı | 800-1600 RPM (PWM) ± %10 |
| Rulman Tipi | HDB |
| Statik Basınç | 1,32 mmH2O ± %10 |
| Fan Hava Akışı | 52,8 CFM |
| Gürültü Seviyesi | 31,5 dBA ± %10 |
| Anma Gerilimi | 12 VDC |
| NEDEN OLMUŞ | ARGB |
| Kullanım Yeri | İşlemci |
| Soğutma Şekli | Fan Soğutma |
| Marka | Fsp |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 522.5 | 1045 |
| 3 | 355 | 1065 |
| 4 | 271.25 | 1085 |
| 5 | 220 | 1100 |
| 6 | 187.5 | 1125 |
| 7 | 162.86 | 1140 |
| 8 | 145 | 1160 |
| 9 | 131.11 | 1180 |
| 10 | 120 | 1200 |
| 11 | 110.45 | 1215 |
| 12 | 102.92 | 1235 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 522.5 | 1045 |
| 3 | 355 | 1065 |
| 4 | 271.25 | 1085 |
| 5 | 220 | 1100 |
| 6 | 187.5 | 1125 |
| 7 | 162.86 | 1140 |
| 8 | 145 | 1160 |
| 9 | 131.11 | 1180 |
| 10 | 120 | 1200 |
| 11 | 110.45 | 1215 |
| 12 | 102.92 | 1235 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 522.5 | 1045 |
| 3 | 355 | 1065 |
| 4 | 271.25 | 1085 |
| 5 | 220 | 1100 |
| 6 | 187.5 | 1125 |
| 7 | 162.86 | 1140 |
| 8 | 145 | 1160 |
| 9 | 131.11 | 1180 |
| 10 | 120 | 1200 |
| 11 | 110.45 | 1215 |
| 12 | 102.92 | 1235 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 522.5 | 1045 |
| 3 | 355 | 1065 |
| 4 | 271.25 | 1085 |
| 5 | 220 | 1100 |
| 6 | 187.5 | 1125 |
| 7 | 162.86 | 1140 |
| 8 | 145 | 1160 |
| 9 | 131.11 | 1180 |
| 10 | 120 | 1200 |
| 11 | 110.45 | 1215 |
| 12 | 102.92 | 1235 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 522.5 | 1045 |
| 3 | 355 | 1065 |
| 4 | 271.25 | 1085 |
| 5 | 220 | 1100 |
| 6 | 187.5 | 1125 |
| 7 | 162.86 | 1140 |
| 8 | 145 | 1160 |
| 9 | 131.11 | 1180 |
| 10 | 120 | 1200 |
| 11 | 110.45 | 1215 |
| 12 | 102.92 | 1235 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 522.5 | 1045 |
| 3 | 355 | 1065 |
| 4 | 271.25 | 1085 |
| 5 | 220 | 1100 |
| 6 | 187.5 | 1125 |
| 7 | 162.86 | 1140 |
| 8 | 145 | 1160 |
| 9 | 131.11 | 1180 |
| 10 | 120 | 1200 |
| 11 | 110.45 | 1215 |
| 12 | 102.92 | 1235 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 522.5 | 1045 |
| 3 | 355 | 1065 |
| 4 | 271.25 | 1085 |
| 5 | 220 | 1100 |
| 6 | 187.5 | 1125 |
| 7 | 162.86 | 1140 |
| 8 | 145 | 1160 |
| 9 | 131.11 | 1180 |
| 10 | 120 | 1200 |
| 11 | 110.45 | 1215 |
| 12 | 102.92 | 1235 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 522.5 | 1045 |
| 3 | 355 | 1065 |
| 4 | 271.25 | 1085 |
| 5 | 220 | 1100 |
| 6 | 187.5 | 1125 |
| 7 | 162.86 | 1140 |
| 8 | 145 | 1160 |
| 9 | 131.11 | 1180 |
| 10 | 120 | 1200 |
| 11 | 110.45 | 1215 |
| 12 | 102.92 | 1235 |
