Tükendi
Tükendi
Tükendi
Tükendi
Tükendi
FSP NC3, ARGB, 120mm, CPU, Kule Tipi Hava Soğutma, Sessiz Çalışma, Doğrudan Temas Tasarımlı 4 adet Bakır Isı Borusu, (AMD AM4-AM5 ve INTEL Tüm işlemciler ile uyumlu)
FSP NC3, ARGB, 120mm, CPU, Kule Tipi Hava Soğutma, Sessiz Çalışma, Doğrudan Temas Tasarımlı 4 adet Bakır Isı Borusu, (AMD AM4-AM5 ve INTEL Tüm işlemciler ile uyumlu)
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 29 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
NC3
- Sessiz Çalışma Tasarımı
- Premium Kalite Sessiz ARGB Fan
- En Son İşlemcilerle Mükemmel Uyumluluk
- 4 Isı Borusu Doğrudan Temas Tasarımı
- Boyutlar (U x G x Y): 120 x 73 x 149 mm

Özellikler
| Örnek | NC3 |
|---|---|
| CPU Destekli Platformlar | Intel LGA: 1851/1700/1200 AMD:AM4/AM5 |
| Boyutlar (UxGxY) | 120x73x149mm |
| Isı Emici Boyutları (UxGxY) | 120x47x149mm |
| Fan Boyutları (U x G x Y) | 120x120x25mm |
| Ağırlık | 417 gr |
| Isı Emici Malzemesi | Alüminyum Alaşımı |
| Isı borusu | 6mm x 4 ADET Doğrudan Temaslı |
| Fan Hızı | 800-1600 RPM (PWM) ± %10 |
| Rulman Tipi | HDB |
| Fan Hava Akışı | 52,8 CFM |
| Statik Basınç | 1,32 mmH2O ± %10 |
| Gürültü Seviyesi | 31,5 dBA ± %10 |
| Anma Gerilimi | 12 VDC |
| NEDEN OLMUŞ | ARGB |
| Kullanım Yeri | İşlemci |
| Soğutma Şekli | Fan Soğutma |
| Marka | Fsp |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 447.5 | 895 |
| 3 | 303.33 | 910 |
| 4 | 231.25 | 925 |
| 5 | 188 | 940 |
| 6 | 160 | 960 |
| 7 | 139.29 | 975 |
| 8 | 123.75 | 990 |
| 9 | 112.22 | 1010 |
| 10 | 102.5 | 1025 |
| 11 | 94.55 | 1040 |
| 12 | 87.92 | 1055 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 447.5 | 895 |
| 3 | 303.33 | 910 |
| 4 | 231.25 | 925 |
| 5 | 188 | 940 |
| 6 | 160 | 960 |
| 7 | 139.29 | 975 |
| 8 | 123.75 | 990 |
| 9 | 112.22 | 1010 |
| 10 | 102.5 | 1025 |
| 11 | 94.55 | 1040 |
| 12 | 87.92 | 1055 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 447.5 | 895 |
| 3 | 303.33 | 910 |
| 4 | 231.25 | 925 |
| 5 | 188 | 940 |
| 6 | 160 | 960 |
| 7 | 139.29 | 975 |
| 8 | 123.75 | 990 |
| 9 | 112.22 | 1010 |
| 10 | 102.5 | 1025 |
| 11 | 94.55 | 1040 |
| 12 | 87.92 | 1055 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 447.5 | 895 |
| 3 | 303.33 | 910 |
| 4 | 231.25 | 925 |
| 5 | 188 | 940 |
| 6 | 160 | 960 |
| 7 | 139.29 | 975 |
| 8 | 123.75 | 990 |
| 9 | 112.22 | 1010 |
| 10 | 102.5 | 1025 |
| 11 | 94.55 | 1040 |
| 12 | 87.92 | 1055 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 447.5 | 895 |
| 3 | 303.33 | 910 |
| 4 | 231.25 | 925 |
| 5 | 188 | 940 |
| 6 | 160 | 960 |
| 7 | 139.29 | 975 |
| 8 | 123.75 | 990 |
| 9 | 112.22 | 1010 |
| 10 | 102.5 | 1025 |
| 11 | 94.55 | 1040 |
| 12 | 87.92 | 1055 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 447.5 | 895 |
| 3 | 303.33 | 910 |
| 4 | 231.25 | 925 |
| 5 | 188 | 940 |
| 6 | 160 | 960 |
| 7 | 139.29 | 975 |
| 8 | 123.75 | 990 |
| 9 | 112.22 | 1010 |
| 10 | 102.5 | 1025 |
| 11 | 94.55 | 1040 |
| 12 | 87.92 | 1055 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 447.5 | 895 |
| 3 | 303.33 | 910 |
| 4 | 231.25 | 925 |
| 5 | 188 | 940 |
| 6 | 160 | 960 |
| 7 | 139.29 | 975 |
| 8 | 123.75 | 990 |
| 9 | 112.22 | 1010 |
| 10 | 102.5 | 1025 |
| 11 | 94.55 | 1040 |
| 12 | 87.92 | 1055 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 447.5 | 895 |
| 3 | 303.33 | 910 |
| 4 | 231.25 | 925 |
| 5 | 188 | 940 |
| 6 | 160 | 960 |
| 7 | 139.29 | 975 |
| 8 | 123.75 | 990 |
| 9 | 112.22 | 1010 |
| 10 | 102.5 | 1025 |
| 11 | 94.55 | 1040 |
| 12 | 87.92 | 1055 |
