FSP MP7, 120mm, ARGB, (LGA1851/1700/1200/AM4/AM5) Uyumlu, CPU Soğutma
FSP MP7, 120mm, ARGB, (LGA1851/1700/1200/AM4/AM5) Uyumlu, CPU Soğutma Yeni
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 1 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi Tahmini 17 Mayıs Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI 1
Garanti Süresi: 24 Ay
MP7-B
  • Çift Performanslı Fanlarla Donatılmış
  • Patentli FDB Rulmanı
  • Kolay ve Keyifli Kurulum Süreci
  • En Yeni CPU Soketleriyle Uyumludur
  • Ölçüler (Uzunluk x Genişlik x Yükseklik): 125 x 123,5 x 153 mm
Yüksek Performanslı Soğutma Gücü
Gelişmiş Yerçekimsiz Isı Boruları
Altı adet 6 mm yüksek performanslı bakır ısı borusu ile MP7'nin performansını en üst düzeye çıkarın.
Üstün Soğutma Performansı
MP7, termal kapasiteyi en üst düzeye çıkarmak için çift ısı dağıtıcı yığınına ve iki adet 120 mm soğutma fanına sahiptir; bu da onu aşırı ısı yükleri için yüksek performanslı soğutma talep eden oyuncular ve hız aşırtma meraklıları için ideal bir seçim haline getirir.
Güçlü ve Havalı
Siyah Büyülenme
Özgün siyah kaplama, koyu temalı bilgisayar sisteminizle kusursuz bir şekilde uyum sağlar.
Sorunsuz Kurulum
Ofset Tasarım, Azaltılmış Girişim
Kompakt Boyut ve Zahmetsiz Kurulum
123,5 mm derinliğe ve 153 mm yüksekliğe sahip olup RAM için yeterli boşluk sağlar. Sezgisel montaj braketi, kolay ve keyifli bir kurulum süreci sağlar.
Aksesuarlar
Teknik Özellikler
ModelMP7-B
CPU Destekli PlatformlarIntel LGA: 1851 / 1700 / 1200
(1851 için kurulum yöntemi 1700 ile aynıdır)
AMD: AM4 / AM5
Ölçüler (UxGxY)125 x 123,5 x 153 mm
Soğutucu Boyutları (UxGxY)125 x 97,5 x 153 mm
Vantilatör Ölçüleri (Uzunluk x Genişlik x Yükseklik)120 x 120 x 25 mm
Ağırlık990g
Isı Emici MalzemesiAlüminyum Alaşımı
Isı borusu6 mm x 6 adet, bakır taban plakalı
Fan Hızı800 - 1800 RPM (PWM) ± %10
Rulman TipiFDB
Statik Basınç2,1 mm H2O ± %10
Fan Hava Akışı76 CFM ± 10%
Gürültü Seviyesi32 dBA ± %10
Nominal Gerilim12 VDC
Nominal Akım0,3 A