Yeni
Yeni
Yeni
Yeni
Yeni
Everest PSN-19, Kablosuz, 2.4Ghz, Profesyonel, Sunum Cihazı
Everest PSN-19, Kablosuz, 2.4Ghz, Profesyonel, Sunum Cihazı
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 20 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 28 Mayıs Perşembe günü kargoda
STOK MİKTARI
20
| Marka | Everest |
| Model | PSN-19 |
| Açıklama | Kablosuz Profesyonel Sunum Cihazı |
| Renk | Siyah |
| Arayüz | 2.4 Ghz Wireless Dongle |
| Tuş Sayısı | 6 |
| Led Göstergesi | Mavi |
| Batarya | 1x AAA |
| Lazer Mesafesi | 100-200m |
| Kablosuz Mesafesi | 50-100m |
| Ürün Boyutu | 136 x 18.5 x 13.5 mm |
| Paket İçeriği | Ürün / Kullanım Klavuzu + Garanti |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
| Türü | Sunum Cihazları |
| Marka | Everest |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 232.5 | 465 |
| 3 | 158.33 | 475 |
| 4 | 120 | 480 |
| 5 | 98 | 490 |
| 6 | 83.33 | 500 |
| 7 | 72.14 | 505 |
| 8 | 64.38 | 515 |
| 9 | 58.33 | 525 |
| 10 | 53 | 530 |
| 11 | 49.09 | 540 |
| 12 | 45.83 | 550 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 232.5 | 465 |
| 3 | 158.33 | 475 |
| 4 | 120 | 480 |
| 5 | 98 | 490 |
| 6 | 83.33 | 500 |
| 7 | 72.14 | 505 |
| 8 | 64.38 | 515 |
| 9 | 58.33 | 525 |
| 10 | 53 | 530 |
| 11 | 49.09 | 540 |
| 12 | 45.83 | 550 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 232.5 | 465 |
| 3 | 158.33 | 475 |
| 4 | 120 | 480 |
| 5 | 98 | 490 |
| 6 | 83.33 | 500 |
| 7 | 72.14 | 505 |
| 8 | 64.38 | 515 |
| 9 | 58.33 | 525 |
| 10 | 53 | 530 |
| 11 | 49.09 | 540 |
| 12 | 45.83 | 550 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 232.5 | 465 |
| 3 | 158.33 | 475 |
| 4 | 120 | 480 |
| 5 | 98 | 490 |
| 6 | 83.33 | 500 |
| 7 | 72.14 | 505 |
| 8 | 64.38 | 515 |
| 9 | 58.33 | 525 |
| 10 | 53 | 530 |
| 11 | 49.09 | 540 |
| 12 | 45.83 | 550 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 232.5 | 465 |
| 3 | 158.33 | 475 |
| 4 | 120 | 480 |
| 5 | 98 | 490 |
| 6 | 83.33 | 500 |
| 7 | 72.14 | 505 |
| 8 | 64.38 | 515 |
| 9 | 58.33 | 525 |
| 10 | 53 | 530 |
| 11 | 49.09 | 540 |
| 12 | 45.83 | 550 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 232.5 | 465 |
| 3 | 158.33 | 475 |
| 4 | 120 | 480 |
| 5 | 98 | 490 |
| 6 | 83.33 | 500 |
| 7 | 72.14 | 505 |
| 8 | 64.38 | 515 |
| 9 | 58.33 | 525 |
| 10 | 53 | 530 |
| 11 | 49.09 | 540 |
| 12 | 45.83 | 550 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 232.5 | 465 |
| 3 | 158.33 | 475 |
| 4 | 120 | 480 |
| 5 | 98 | 490 |
| 6 | 83.33 | 500 |
| 7 | 72.14 | 505 |
| 8 | 64.38 | 515 |
| 9 | 58.33 | 525 |
| 10 | 53 | 530 |
| 11 | 49.09 | 540 |
| 12 | 45.83 | 550 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 232.5 | 465 |
| 3 | 158.33 | 475 |
| 4 | 120 | 480 |
| 5 | 98 | 490 |
| 6 | 83.33 | 500 |
| 7 | 72.14 | 505 |
| 8 | 64.38 | 515 |
| 9 | 58.33 | 525 |
| 10 | 53 | 530 |
| 11 | 49.09 | 540 |
| 12 | 45.83 | 550 |
