Yeni
Yeni
Yeni
Yeni
Everest PRJ-288 Teleskopik Projeksiyon ve Monitör Askı Aparatı 13 Kg Taşıma
Everest PRJ-288 Teleskopik Projeksiyon ve Monitör Askı Aparatı 13 Kg Taşıma
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 20 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Haziran Çarşamba günü kargoda
STOK MİKTARI
20
| Açıklama | Teleskopik Projeksiyon Askı Aparatı |
| Marka | Everest |
| Model | PRJ-288 |
| Renk | Siyah |
| Yük Kapasitesi | 13Kgr |
| Kullanım Alanı | Projeksiyon Askı |
| kullanım şekli | Tavana montaj |
| Tavan Mesafesi | 37-52cm |
| Uyumluluk | Projeksiyon |
| Vesa | Evrensel |
| Yatay Hareket Açısı | 360 Derece |
| Dikey Hareket Açısı | 200 Derece |
| Eğilme | 130 Derece (Sağ-Sol Eğilme) |
| Hareket Tipi | Teleskopik/Yatay/Dikey/Sağ-Sol |
| Teleskobik Özelliği | Var 0cm - 15cm |
| Ürün Malzemesi | Çelik |
| Ürün Boyutu | 154mm x 154mm x 369mm (En Küçük Hali) |
| Ürün Ağırlığı | 1229gr ±5gr |
| Toplam Ağırlık | 1547gr ±5gr |
| Paket Boyutu | 120mm x 120mm x 382mm |
| Paket İçeriği | Askı Aparatı + Montaj Vidaları + Garanti Belgesi |
| Ebatları | 10"-24" |
| Montaj Şekli | Tavan Tipi |
| Kullanım Şekli | Hareketli |
| Marka | Everest |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 367.5 | 735 |
| 3 | 250 | 750 |
| 4 | 190 | 760 |
| 5 | 155 | 775 |
| 6 | 131.67 | 790 |
| 7 | 114.29 | 800 |
| 8 | 101.88 | 815 |
| 9 | 91.67 | 825 |
| 10 | 84 | 840 |
| 11 | 77.73 | 855 |
| 12 | 72.08 | 865 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 367.5 | 735 |
| 3 | 250 | 750 |
| 4 | 190 | 760 |
| 5 | 155 | 775 |
| 6 | 131.67 | 790 |
| 7 | 114.29 | 800 |
| 8 | 101.88 | 815 |
| 9 | 91.67 | 825 |
| 10 | 84 | 840 |
| 11 | 77.73 | 855 |
| 12 | 72.08 | 865 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 367.5 | 735 |
| 3 | 250 | 750 |
| 4 | 190 | 760 |
| 5 | 155 | 775 |
| 6 | 131.67 | 790 |
| 7 | 114.29 | 800 |
| 8 | 101.88 | 815 |
| 9 | 91.67 | 825 |
| 10 | 84 | 840 |
| 11 | 77.73 | 855 |
| 12 | 72.08 | 865 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 367.5 | 735 |
| 3 | 250 | 750 |
| 4 | 190 | 760 |
| 5 | 155 | 775 |
| 6 | 131.67 | 790 |
| 7 | 114.29 | 800 |
| 8 | 101.88 | 815 |
| 9 | 91.67 | 825 |
| 10 | 84 | 840 |
| 11 | 77.73 | 855 |
| 12 | 72.08 | 865 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 367.5 | 735 |
| 3 | 250 | 750 |
| 4 | 190 | 760 |
| 5 | 155 | 775 |
| 6 | 131.67 | 790 |
| 7 | 114.29 | 800 |
| 8 | 101.88 | 815 |
| 9 | 91.67 | 825 |
| 10 | 84 | 840 |
| 11 | 77.73 | 855 |
| 12 | 72.08 | 865 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 367.5 | 735 |
| 3 | 250 | 750 |
| 4 | 190 | 760 |
| 5 | 155 | 775 |
| 6 | 131.67 | 790 |
| 7 | 114.29 | 800 |
| 8 | 101.88 | 815 |
| 9 | 91.67 | 825 |
| 10 | 84 | 840 |
| 11 | 77.73 | 855 |
| 12 | 72.08 | 865 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 367.5 | 735 |
| 3 | 250 | 750 |
| 4 | 190 | 760 |
| 5 | 155 | 775 |
| 6 | 131.67 | 790 |
| 7 | 114.29 | 800 |
| 8 | 101.88 | 815 |
| 9 | 91.67 | 825 |
| 10 | 84 | 840 |
| 11 | 77.73 | 855 |
| 12 | 72.08 | 865 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 367.5 | 735 |
| 3 | 250 | 750 |
| 4 | 190 | 760 |
| 5 | 155 | 775 |
| 6 | 131.67 | 790 |
| 7 | 114.29 | 800 |
| 8 | 101.88 | 815 |
| 9 | 91.67 | 825 |
| 10 | 84 | 840 |
| 11 | 77.73 | 855 |
| 12 | 72.08 | 865 |
