Yeni
Yeni
Yeni
Yeni
Yeni
ASUS TUF-RTX5070TI-O16G-WHITE-GAMING, 16Gb, 256Bit, GDDR7, 2xHDMI, 3xDP GAMING Ekran Kartı
ASUS TUF-RTX5070TI-O16G-WHITE-GAMING, 16Gb, 256Bit, GDDR7, 2xHDMI, 3xDP GAMING Ekran Kartı
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 2 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 29 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
2
Ürün Açıklaması
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070 Ti BTF WHITE OC Edition 16GB GDDR7 DLSS 4 256 Bit Ekran Kartı
Ürün Bilgileri
| GPU Üreticisi | NVIDIA |
| Güç | 850W |
| GPU Seri | GeForce 5000 Serisi |
| GPU Model | GeForce RTX 5070 Ti |
| GPU Bellek Kapasitesi | 16GB |
| Bellek Tipi | GDDR7 |
| GPU Bellek Arayüzü | 256-Bit |
| Max Çekirdek Hızı | 2615 MHz |
| GPU Bellek Hızı | 28000 MHz |
| OpenGL | OpenGL 4.6 |
| DirectX | DirectX 12 Ultimate |
| HDMI | HDMI 2.1b x 2 |
| DisplayPort | DisplayPort 2.1b x 3 |
| Max GPU Uzunluğu | 329mm |
| Max Çözünürlük | 7680 x 4320 |
| Soğutucu Fan | Aktif Soğutma |
| GPU | NVIDIA |
| Grafik İşlemci | NVIDIA RTX 5070TI |
| Ram Tipi | DDR7 |
| Grafik Ram | 16 GB |
| Bit Hızı | 256 BIT |
| HDMI | 2 ADET |
| Display Port (DP) | 3 Adet |
| DVI | YOK |
| Analog (D-Sub) | YOK |
| Marka | Asus |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 38675 | 77350 |
| 3 | 26318.33 | 78955 |
| 4 | 20065 | 80260 |
| 5 | 16314 | 81570 |
| 6 | 13875 | 83250 |
| 7 | 12052.86 | 84370 |
| 8 | 10732.5 | 85860 |
| 9 | 9706.11 | 87355 |
| 10 | 8885 | 88850 |
| 11 | 8195.91 | 90155 |
| 12 | 7621.67 | 91460 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 38675 | 77350 |
| 3 | 26318.33 | 78955 |
| 4 | 20065 | 80260 |
| 5 | 16314 | 81570 |
| 6 | 13875 | 83250 |
| 7 | 12052.86 | 84370 |
| 8 | 10732.5 | 85860 |
| 9 | 9706.11 | 87355 |
| 10 | 8885 | 88850 |
| 11 | 8195.91 | 90155 |
| 12 | 7621.67 | 91460 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 38675 | 77350 |
| 3 | 26318.33 | 78955 |
| 4 | 20065 | 80260 |
| 5 | 16314 | 81570 |
| 6 | 13875 | 83250 |
| 7 | 12052.86 | 84370 |
| 8 | 10732.5 | 85860 |
| 9 | 9706.11 | 87355 |
| 10 | 8885 | 88850 |
| 11 | 8195.91 | 90155 |
| 12 | 7621.67 | 91460 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 38675 | 77350 |
| 3 | 26318.33 | 78955 |
| 4 | 20065 | 80260 |
| 5 | 16314 | 81570 |
| 6 | 13875 | 83250 |
| 7 | 12052.86 | 84370 |
| 8 | 10732.5 | 85860 |
| 9 | 9706.11 | 87355 |
| 10 | 8885 | 88850 |
| 11 | 8195.91 | 90155 |
| 12 | 7621.67 | 91460 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 38675 | 77350 |
| 3 | 26318.33 | 78955 |
| 4 | 20065 | 80260 |
| 5 | 16314 | 81570 |
| 6 | 13875 | 83250 |
| 7 | 12052.86 | 84370 |
| 8 | 10732.5 | 85860 |
| 9 | 9706.11 | 87355 |
| 10 | 8885 | 88850 |
| 11 | 8195.91 | 90155 |
| 12 | 7621.67 | 91460 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 38675 | 77350 |
| 3 | 26318.33 | 78955 |
| 4 | 20065 | 80260 |
| 5 | 16314 | 81570 |
| 6 | 13875 | 83250 |
| 7 | 12052.86 | 84370 |
| 8 | 10732.5 | 85860 |
| 9 | 9706.11 | 87355 |
| 10 | 8885 | 88850 |
| 11 | 8195.91 | 90155 |
| 12 | 7621.67 | 91460 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 38675 | 77350 |
| 3 | 26318.33 | 78955 |
| 4 | 20065 | 80260 |
| 5 | 16314 | 81570 |
| 6 | 13875 | 83250 |
| 7 | 12052.86 | 84370 |
| 8 | 10732.5 | 85860 |
| 9 | 9706.11 | 87355 |
| 10 | 8885 | 88850 |
| 11 | 8195.91 | 90155 |
| 12 | 7621.67 | 91460 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 38675 | 77350 |
| 3 | 26318.33 | 78955 |
| 4 | 20065 | 80260 |
| 5 | 16314 | 81570 |
| 6 | 13875 | 83250 |
| 7 | 12052.86 | 84370 |
| 8 | 10732.5 | 85860 |
| 9 | 9706.11 | 87355 |
| 10 | 8885 | 88850 |
| 11 | 8195.91 | 90155 |
| 12 | 7621.67 | 91460 |
