Tükendi
Tükendi
Tükendi
Tükendi
Tükendi
ASUS PRIME-RTX5060TI-8G, 8Gb, 128Bit, GDDR7, 1xHDMI, 3xDP GAMING Ekran Kartı
ASUS PRIME-RTX5060TI-8G, 8Gb, 128Bit, GDDR7, 1xHDMI, 3xDP GAMING Ekran Kartı
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 29 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
ASUS PRIME GeForce RTX 5060 Ti 8GB GDDR7 DLSS 4 128 Bit Ekran Kartı
Ürün Bilgileri
| GPU Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Seri | GeForce 5000 Serisi |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 Ti |
| GPU Bellek Kapasitesi | 8GB |
| Bellek Tipi | GDDR7 |
| GPU Bellek Arayüzü | 128-Bit |
| Çekirdek Hızı | 2523 MHz |
| Max Çekirdek Hızı | 2550 MHz |
| GPU Bellek Hızı | 28000 MHz |
| OpenGL | OpenGL 4.6 |
| DirectX | DirectX 12 Ultimate |
| HDMI | HDMI 2.1b x 1 |
| DisplayPort | DisplayPort 2.1b x 3 |
| D-Sub | Yok |
| DVI | Yok |
| Max Çözünürlük | 7680 x 4320 |
| Soğutucu Fan | Aktif Soğutma |
| HDCP Desteği | Var |
| Cuda Sayısı | 4608 |
| VR Desteği | Var |
| Kapladığı Slot | 2.5 |
| GPU | NVIDIA |
| Grafik İşlemci | NVIDIA RTX 5060TI |
| Ram Tipi | DDR7 |
| Grafik Ram | 8 GB |
| Bit Hızı | 128 BIT |
| HDMI | 1 ADET |
| Display Port (DP) | 3 Adet |
| DVI | YOK |
| Analog (D-Sub) | YOK |
| Marka | Asus |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 13390 | 26780 |
| 3 | 9111.67 | 27335 |
| 4 | 6946.25 | 27785 |
| 5 | 5648 | 28240 |
| 6 | 4803.33 | 28820 |
| 7 | 4172.14 | 29205 |
| 8 | 3715.63 | 29725 |
| 9 | 3360 | 30240 |
| 10 | 3076 | 30760 |
| 11 | 2837.27 | 31210 |
| 12 | 2638.75 | 31665 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 13390 | 26780 |
| 3 | 9111.67 | 27335 |
| 4 | 6946.25 | 27785 |
| 5 | 5648 | 28240 |
| 6 | 4803.33 | 28820 |
| 7 | 4172.14 | 29205 |
| 8 | 3715.63 | 29725 |
| 9 | 3360 | 30240 |
| 10 | 3076 | 30760 |
| 11 | 2837.27 | 31210 |
| 12 | 2638.75 | 31665 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 13390 | 26780 |
| 3 | 9111.67 | 27335 |
| 4 | 6946.25 | 27785 |
| 5 | 5648 | 28240 |
| 6 | 4803.33 | 28820 |
| 7 | 4172.14 | 29205 |
| 8 | 3715.63 | 29725 |
| 9 | 3360 | 30240 |
| 10 | 3076 | 30760 |
| 11 | 2837.27 | 31210 |
| 12 | 2638.75 | 31665 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 13390 | 26780 |
| 3 | 9111.67 | 27335 |
| 4 | 6946.25 | 27785 |
| 5 | 5648 | 28240 |
| 6 | 4803.33 | 28820 |
| 7 | 4172.14 | 29205 |
| 8 | 3715.63 | 29725 |
| 9 | 3360 | 30240 |
| 10 | 3076 | 30760 |
| 11 | 2837.27 | 31210 |
| 12 | 2638.75 | 31665 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 13390 | 26780 |
| 3 | 9111.67 | 27335 |
| 4 | 6946.25 | 27785 |
| 5 | 5648 | 28240 |
| 6 | 4803.33 | 28820 |
| 7 | 4172.14 | 29205 |
| 8 | 3715.63 | 29725 |
| 9 | 3360 | 30240 |
| 10 | 3076 | 30760 |
| 11 | 2837.27 | 31210 |
| 12 | 2638.75 | 31665 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 13390 | 26780 |
| 3 | 9111.67 | 27335 |
| 4 | 6946.25 | 27785 |
| 5 | 5648 | 28240 |
| 6 | 4803.33 | 28820 |
| 7 | 4172.14 | 29205 |
| 8 | 3715.63 | 29725 |
| 9 | 3360 | 30240 |
| 10 | 3076 | 30760 |
| 11 | 2837.27 | 31210 |
| 12 | 2638.75 | 31665 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 13390 | 26780 |
| 3 | 9111.67 | 27335 |
| 4 | 6946.25 | 27785 |
| 5 | 5648 | 28240 |
| 6 | 4803.33 | 28820 |
| 7 | 4172.14 | 29205 |
| 8 | 3715.63 | 29725 |
| 9 | 3360 | 30240 |
| 10 | 3076 | 30760 |
| 11 | 2837.27 | 31210 |
| 12 | 2638.75 | 31665 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 13390 | 26780 |
| 3 | 9111.67 | 27335 |
| 4 | 6946.25 | 27785 |
| 5 | 5648 | 28240 |
| 6 | 4803.33 | 28820 |
| 7 | 4172.14 | 29205 |
| 8 | 3715.63 | 29725 |
| 9 | 3360 | 30240 |
| 10 | 3076 | 30760 |
| 11 | 2837.27 | 31210 |
| 12 | 2638.75 | 31665 |
