Yeni
Yeni
Yeni
Yeni
Yeni
ASUS DUAL-RX9060XT-8G, 8Gb, 128Bit, GDDR6, 1xHDMI, 2xDP, GAMING Ekran Kartı
ASUS DUAL-RX9060XT-8G, 8Gb, 128Bit, GDDR6, 1xHDMI, 2xDP, GAMING Ekran Kartı
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 4 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 29 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
4
Ürün Açıklaması
ASUS DUAL Radeon RX 9060 XT 8GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı
Ürün Bilgileri
| GPU Üreticisi | AMD |
| GPU Seri | Radeon 9000 Serisi |
| GPU Model | Radeon RX 9060 XT |
| GPU Bellek Kapasitesi | 8GB |
| Bellek Tipi | GDDR6 |
| GPU Bellek Arayüzü | 128-Bit |
| Max Çekirdek Hızı | 2467 MHz |
| GPU Bellek Hızı | 20000 MHz |
| OpenGL | OpenGL 4.6 |
| DirectX | DirectX 12 |
| HDMI | HDMI 2.1b x 1 |
| DisplayPort | DisplayPort 2.1a x 2 |
| Max Çözünürlük | 7680 x 4320 |
| Soğutucu Fan | Aktif Soğutma |
| Cuda Sayısı | 2048 |
| GPU | AMD RADEON |
| Grafik İşlemci | AMD Radeon RX 9060XTX |
| Ram Tipi | DDR6 |
| Grafik Ram | 8 GB |
| Bit Hızı | 128 BIT |
| HDMI | 1 ADET |
| Display Port (DP) | 2 Adet |
| DVI | YOK |
| Analog (D-Sub) | YOK |
| Marka | Asus |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 10117.5 | 20235 |
| 3 | 6885 | 20655 |
| 4 | 5248.75 | 20995 |
| 5 | 4268 | 21340 |
| 6 | 3630 | 21780 |
| 7 | 3152.86 | 22070 |
| 8 | 2807.5 | 22460 |
| 9 | 2539.44 | 22855 |
| 10 | 2324.5 | 23245 |
| 11 | 2144.09 | 23585 |
| 12 | 1993.75 | 23925 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 10117.5 | 20235 |
| 3 | 6885 | 20655 |
| 4 | 5248.75 | 20995 |
| 5 | 4268 | 21340 |
| 6 | 3630 | 21780 |
| 7 | 3152.86 | 22070 |
| 8 | 2807.5 | 22460 |
| 9 | 2539.44 | 22855 |
| 10 | 2324.5 | 23245 |
| 11 | 2144.09 | 23585 |
| 12 | 1993.75 | 23925 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 10117.5 | 20235 |
| 3 | 6885 | 20655 |
| 4 | 5248.75 | 20995 |
| 5 | 4268 | 21340 |
| 6 | 3630 | 21780 |
| 7 | 3152.86 | 22070 |
| 8 | 2807.5 | 22460 |
| 9 | 2539.44 | 22855 |
| 10 | 2324.5 | 23245 |
| 11 | 2144.09 | 23585 |
| 12 | 1993.75 | 23925 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 10117.5 | 20235 |
| 3 | 6885 | 20655 |
| 4 | 5248.75 | 20995 |
| 5 | 4268 | 21340 |
| 6 | 3630 | 21780 |
| 7 | 3152.86 | 22070 |
| 8 | 2807.5 | 22460 |
| 9 | 2539.44 | 22855 |
| 10 | 2324.5 | 23245 |
| 11 | 2144.09 | 23585 |
| 12 | 1993.75 | 23925 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 10117.5 | 20235 |
| 3 | 6885 | 20655 |
| 4 | 5248.75 | 20995 |
| 5 | 4268 | 21340 |
| 6 | 3630 | 21780 |
| 7 | 3152.86 | 22070 |
| 8 | 2807.5 | 22460 |
| 9 | 2539.44 | 22855 |
| 10 | 2324.5 | 23245 |
| 11 | 2144.09 | 23585 |
| 12 | 1993.75 | 23925 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 10117.5 | 20235 |
| 3 | 6885 | 20655 |
| 4 | 5248.75 | 20995 |
| 5 | 4268 | 21340 |
| 6 | 3630 | 21780 |
| 7 | 3152.86 | 22070 |
| 8 | 2807.5 | 22460 |
| 9 | 2539.44 | 22855 |
| 10 | 2324.5 | 23245 |
| 11 | 2144.09 | 23585 |
| 12 | 1993.75 | 23925 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 10117.5 | 20235 |
| 3 | 6885 | 20655 |
| 4 | 5248.75 | 20995 |
| 5 | 4268 | 21340 |
| 6 | 3630 | 21780 |
| 7 | 3152.86 | 22070 |
| 8 | 2807.5 | 22460 |
| 9 | 2539.44 | 22855 |
| 10 | 2324.5 | 23245 |
| 11 | 2144.09 | 23585 |
| 12 | 1993.75 | 23925 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 10117.5 | 20235 |
| 3 | 6885 | 20655 |
| 4 | 5248.75 | 20995 |
| 5 | 4268 | 21340 |
| 6 | 3630 | 21780 |
| 7 | 3152.86 | 22070 |
| 8 | 2807.5 | 22460 |
| 9 | 2539.44 | 22855 |
| 10 | 2324.5 | 23245 |
| 11 | 2144.09 | 23585 |
| 12 | 1993.75 | 23925 |
