Tükendi
Tükendi
Tükendi
Tükendi
Tükendi
ASUS DUAL RTX5070-O12G, 12Gb, 192Bit, GDDR7, 1xHDMI, 3xDP GAMING Ekran Kartı
ASUS DUAL RTX5070-O12G, 12Gb, 192Bit, GDDR7, 1xHDMI, 3xDP GAMING Ekran Kartı
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 29 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
Ürün Açıklaması
ASUS Dual GeForce RTX 5070 OC Edition 12GB GDDR7 DLSS 4 192 Bit Ekran Kartı
Ürün Bilgileri
| GPU Üreticisi | NVIDIA |
| Güç | 750W |
| GPU Seri | GeForce 5000 Serisi |
| GPU Model | GeForce RTX 5070 |
| GPU Bellek Kapasitesi | 12GB |
| Bellek Tipi | GDDR7 |
| GPU Bellek Arayüzü | 192-Bit |
| Çekirdek Hızı | 2523 MHz |
| Max Çekirdek Hızı | 2565 MHz |
| GPU Bellek Hızı | 28000 MHz |
| OpenGL | OpenGL 4.6 |
| DirectX | DirectX 12 Ultimate |
| HDMI | HDMI 2.1b x 1 |
| DisplayPort | DisplayPort 2.1b x 3 |
| Max GPU Uzunluğu | 249mm |
| Max Çözünürlük | 7680 x 4320 |
| Soğutucu Fan | Aktif Soğutma |
| Cuda Sayısı | 6144 |
| Powered By | RTX Studio PC, Powered by ASUS |
| GPU | NVIDIA |
| Grafik İşlemci | NVIDIA RTX 5070 |
| Ram Tipi | DDR7 |
| Grafik Ram | 12 GB |
| Bit Hızı | 192 BIT |
| HDMI | 1 ADET |
| Display Port (DP) | 3 Adet |
| DVI | YOK |
| Analog (D-Sub) | YOK |
| Marka | Asus |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 22315 | 44630 |
| 3 | 15185 | 45555 |
| 4 | 11577.5 | 46310 |
| 5 | 9412 | 47060 |
| 6 | 8005 | 48030 |
| 7 | 6953.57 | 48675 |
| 8 | 6192.5 | 49540 |
| 9 | 5600 | 50400 |
| 10 | 5126 | 51260 |
| 11 | 4728.64 | 52015 |
| 12 | 4397.5 | 52770 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 22315 | 44630 |
| 3 | 15185 | 45555 |
| 4 | 11577.5 | 46310 |
| 5 | 9412 | 47060 |
| 6 | 8005 | 48030 |
| 7 | 6953.57 | 48675 |
| 8 | 6192.5 | 49540 |
| 9 | 5600 | 50400 |
| 10 | 5126 | 51260 |
| 11 | 4728.64 | 52015 |
| 12 | 4397.5 | 52770 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 22315 | 44630 |
| 3 | 15185 | 45555 |
| 4 | 11577.5 | 46310 |
| 5 | 9412 | 47060 |
| 6 | 8005 | 48030 |
| 7 | 6953.57 | 48675 |
| 8 | 6192.5 | 49540 |
| 9 | 5600 | 50400 |
| 10 | 5126 | 51260 |
| 11 | 4728.64 | 52015 |
| 12 | 4397.5 | 52770 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 22315 | 44630 |
| 3 | 15185 | 45555 |
| 4 | 11577.5 | 46310 |
| 5 | 9412 | 47060 |
| 6 | 8005 | 48030 |
| 7 | 6953.57 | 48675 |
| 8 | 6192.5 | 49540 |
| 9 | 5600 | 50400 |
| 10 | 5126 | 51260 |
| 11 | 4728.64 | 52015 |
| 12 | 4397.5 | 52770 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 22315 | 44630 |
| 3 | 15185 | 45555 |
| 4 | 11577.5 | 46310 |
| 5 | 9412 | 47060 |
| 6 | 8005 | 48030 |
| 7 | 6953.57 | 48675 |
| 8 | 6192.5 | 49540 |
| 9 | 5600 | 50400 |
| 10 | 5126 | 51260 |
| 11 | 4728.64 | 52015 |
| 12 | 4397.5 | 52770 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 22315 | 44630 |
| 3 | 15185 | 45555 |
| 4 | 11577.5 | 46310 |
| 5 | 9412 | 47060 |
| 6 | 8005 | 48030 |
| 7 | 6953.57 | 48675 |
| 8 | 6192.5 | 49540 |
| 9 | 5600 | 50400 |
| 10 | 5126 | 51260 |
| 11 | 4728.64 | 52015 |
| 12 | 4397.5 | 52770 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 22315 | 44630 |
| 3 | 15185 | 45555 |
| 4 | 11577.5 | 46310 |
| 5 | 9412 | 47060 |
| 6 | 8005 | 48030 |
| 7 | 6953.57 | 48675 |
| 8 | 6192.5 | 49540 |
| 9 | 5600 | 50400 |
| 10 | 5126 | 51260 |
| 11 | 4728.64 | 52015 |
| 12 | 4397.5 | 52770 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 22315 | 44630 |
| 3 | 15185 | 45555 |
| 4 | 11577.5 | 46310 |
| 5 | 9412 | 47060 |
| 6 | 8005 | 48030 |
| 7 | 6953.57 | 48675 |
| 8 | 6192.5 | 49540 |
| 9 | 5600 | 50400 |
| 10 | 5126 | 51260 |
| 11 | 4728.64 | 52015 |
| 12 | 4397.5 | 52770 |
