Tükendi
Tükendi
Tükendi
Tükendi
Tükendi
ASUS DUAL-RTX5060TI-O16G, 16Gb, 128Bit, GDDR7, 1xHDMI, 3xDP GAMING Ekran Kartı
ASUS DUAL-RTX5060TI-O16G, 16Gb, 128Bit, GDDR7, 1xHDMI, 3xDP GAMING Ekran Kartı
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 29 Mayıs Cuma günü kargoda
STOK MİKTARI
0
ASUS Dual GeForce RTX 5060 Ti OC Edition 16GB GDDR7 DLSS 4 128 Bit Ekran Kartı
Ürün Bilgileri
| GPU Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Seri | GeForce 5000 Serisi |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 Ti |
| GPU Bellek Kapasitesi | 16GB |
| Bellek Tipi | GDDR7 |
| GPU Bellek Arayüzü | 128-Bit |
| Max Çekirdek Hızı | 2550 MHz |
| GPU Bellek Hızı | 28000 MHz |
| OpenGL | OpenGL 4.6 |
| DirectX | DirectX 12 Ultimate |
| HDMI | HDMI 2.1b x 1 |
| DisplayPort | DisplayPort 2.1b x 3 |
| Max Çözünürlük | 7680 x 4320 |
| Soğutucu Fan | Aktif Soğutma |
| HDCP Desteği | Var |
| GPU | NVIDIA |
| Grafik İşlemci | NVIDIA RTX 5060TI |
| Ram Tipi | DDR7 |
| Grafik Ram | 16 GB |
| Bit Hızı | 128 BIT |
| HDMI | 1 ADET |
| Display Port (DP) | 3 Adet |
| DVI | YOK |
| Analog (D-Sub) | YOK |
| Marka | Asus |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 16810 | 33620 |
| 3 | 11440 | 34320 |
| 4 | 8721.25 | 34885 |
| 5 | 7091 | 35455 |
| 6 | 6030.83 | 36185 |
| 7 | 5238.57 | 36670 |
| 8 | 4665 | 37320 |
| 9 | 4218.89 | 37970 |
| 10 | 3862 | 38620 |
| 11 | 3562.27 | 39185 |
| 12 | 3312.92 | 39755 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 16810 | 33620 |
| 3 | 11440 | 34320 |
| 4 | 8721.25 | 34885 |
| 5 | 7091 | 35455 |
| 6 | 6030.83 | 36185 |
| 7 | 5238.57 | 36670 |
| 8 | 4665 | 37320 |
| 9 | 4218.89 | 37970 |
| 10 | 3862 | 38620 |
| 11 | 3562.27 | 39185 |
| 12 | 3312.92 | 39755 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 16810 | 33620 |
| 3 | 11440 | 34320 |
| 4 | 8721.25 | 34885 |
| 5 | 7091 | 35455 |
| 6 | 6030.83 | 36185 |
| 7 | 5238.57 | 36670 |
| 8 | 4665 | 37320 |
| 9 | 4218.89 | 37970 |
| 10 | 3862 | 38620 |
| 11 | 3562.27 | 39185 |
| 12 | 3312.92 | 39755 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 16810 | 33620 |
| 3 | 11440 | 34320 |
| 4 | 8721.25 | 34885 |
| 5 | 7091 | 35455 |
| 6 | 6030.83 | 36185 |
| 7 | 5238.57 | 36670 |
| 8 | 4665 | 37320 |
| 9 | 4218.89 | 37970 |
| 10 | 3862 | 38620 |
| 11 | 3562.27 | 39185 |
| 12 | 3312.92 | 39755 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 16810 | 33620 |
| 3 | 11440 | 34320 |
| 4 | 8721.25 | 34885 |
| 5 | 7091 | 35455 |
| 6 | 6030.83 | 36185 |
| 7 | 5238.57 | 36670 |
| 8 | 4665 | 37320 |
| 9 | 4218.89 | 37970 |
| 10 | 3862 | 38620 |
| 11 | 3562.27 | 39185 |
| 12 | 3312.92 | 39755 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 16810 | 33620 |
| 3 | 11440 | 34320 |
| 4 | 8721.25 | 34885 |
| 5 | 7091 | 35455 |
| 6 | 6030.83 | 36185 |
| 7 | 5238.57 | 36670 |
| 8 | 4665 | 37320 |
| 9 | 4218.89 | 37970 |
| 10 | 3862 | 38620 |
| 11 | 3562.27 | 39185 |
| 12 | 3312.92 | 39755 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 16810 | 33620 |
| 3 | 11440 | 34320 |
| 4 | 8721.25 | 34885 |
| 5 | 7091 | 35455 |
| 6 | 6030.83 | 36185 |
| 7 | 5238.57 | 36670 |
| 8 | 4665 | 37320 |
| 9 | 4218.89 | 37970 |
| 10 | 3862 | 38620 |
| 11 | 3562.27 | 39185 |
| 12 | 3312.92 | 39755 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 16810 | 33620 |
| 3 | 11440 | 34320 |
| 4 | 8721.25 | 34885 |
| 5 | 7091 | 35455 |
| 6 | 6030.83 | 36185 |
| 7 | 5238.57 | 36670 |
| 8 | 4665 | 37320 |
| 9 | 4218.89 | 37970 |
| 10 | 3862 | 38620 |
| 11 | 3562.27 | 39185 |
| 12 | 3312.92 | 39755 |
