Yeni
INFORM GUARDIAN 1000VA LED 2x12V/7AH LINE INTERACTIVE UPS 879001100100
INFORM GUARDIAN 1000VA LED 2x12V/7AH LINE INTERACTIVE UPS 879001100100
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 3 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 23 Mayıs Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
3
INFORM GUARDIAN 1000VA LED 2x12V/7AH LINE INTERACTIVE UPS 879001100100

| Marka: | INFORM |
| Seri: | Guardıan |
| Ürün Adı: | INFORM GUARDIAN 1000VA/600W LİNE İNTERAKİF UPS 7-20 dk Beslemeli / 879001100100 |
| Güç: | 1000 VA / 600 W |
| Besleme Süresi: | 7-20 dk |
| Sınıfı: | Line İnteraktif |
| Akü Grubu: | 2x12Vx7Ah |
| Şarj Süresi | 6 saat |
| Giriş Gerilimi: | 172-286 V |
| Giriş Frekansı: | 50-60 Hz |
| Çıkış Gerilimi: | 220-230 V |
| Çıkış Frekansı: | 50-60 Hz |
| Ebat: | 149,3x353x162 mm |
| Ağırlık: | 7.8 kg |
| Gürültü Seviyesi: | 40 dB |
| Koruma Sınıfı: | IP 20 |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1905 | 3810 |
| 3 | 1296.67 | 3890 |
| 4 | 988.75 | 3955 |
| 5 | 803 | 4015 |
| 6 | 683.33 | 4100 |
| 7 | 593.57 | 4155 |
| 8 | 528.75 | 4230 |
| 9 | 477.78 | 4300 |
| 10 | 437.5 | 4375 |
| 11 | 403.64 | 4440 |
| 12 | 375.42 | 4505 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1905 | 3810 |
| 3 | 1296.67 | 3890 |
| 4 | 988.75 | 3955 |
| 5 | 803 | 4015 |
| 6 | 683.33 | 4100 |
| 7 | 593.57 | 4155 |
| 8 | 528.75 | 4230 |
| 9 | 477.78 | 4300 |
| 10 | 437.5 | 4375 |
| 11 | 403.64 | 4440 |
| 12 | 375.42 | 4505 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1905 | 3810 |
| 3 | 1296.67 | 3890 |
| 4 | 988.75 | 3955 |
| 5 | 803 | 4015 |
| 6 | 683.33 | 4100 |
| 7 | 593.57 | 4155 |
| 8 | 528.75 | 4230 |
| 9 | 477.78 | 4300 |
| 10 | 437.5 | 4375 |
| 11 | 403.64 | 4440 |
| 12 | 375.42 | 4505 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1905 | 3810 |
| 3 | 1296.67 | 3890 |
| 4 | 988.75 | 3955 |
| 5 | 803 | 4015 |
| 6 | 683.33 | 4100 |
| 7 | 593.57 | 4155 |
| 8 | 528.75 | 4230 |
| 9 | 477.78 | 4300 |
| 10 | 437.5 | 4375 |
| 11 | 403.64 | 4440 |
| 12 | 375.42 | 4505 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1905 | 3810 |
| 3 | 1296.67 | 3890 |
| 4 | 988.75 | 3955 |
| 5 | 803 | 4015 |
| 6 | 683.33 | 4100 |
| 7 | 593.57 | 4155 |
| 8 | 528.75 | 4230 |
| 9 | 477.78 | 4300 |
| 10 | 437.5 | 4375 |
| 11 | 403.64 | 4440 |
| 12 | 375.42 | 4505 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1905 | 3810 |
| 3 | 1296.67 | 3890 |
| 4 | 988.75 | 3955 |
| 5 | 803 | 4015 |
| 6 | 683.33 | 4100 |
| 7 | 593.57 | 4155 |
| 8 | 528.75 | 4230 |
| 9 | 477.78 | 4300 |
| 10 | 437.5 | 4375 |
| 11 | 403.64 | 4440 |
| 12 | 375.42 | 4505 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1905 | 3810 |
| 3 | 1296.67 | 3890 |
| 4 | 988.75 | 3955 |
| 5 | 803 | 4015 |
| 6 | 683.33 | 4100 |
| 7 | 593.57 | 4155 |
| 8 | 528.75 | 4230 |
| 9 | 477.78 | 4300 |
| 10 | 437.5 | 4375 |
| 11 | 403.64 | 4440 |
| 12 | 375.42 | 4505 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 1905 | 3810 |
| 3 | 1296.67 | 3890 |
| 4 | 988.75 | 3955 |
| 5 | 803 | 4015 |
| 6 | 683.33 | 4100 |
| 7 | 593.57 | 4155 |
| 8 | 528.75 | 4230 |
| 9 | 477.78 | 4300 |
| 10 | 437.5 | 4375 |
| 11 | 403.64 | 4440 |
| 12 | 375.42 | 4505 |
