Tükendi
Tükendi
Tükendi
HP ARUBA 1930-24G JL684A 24 PORT 10/100/1000 24 PORT POE 4 X SFP YONETILEBILIR RACK MOUNT SWITCH 370W
HP ARUBA 1930-24G JL684A 24 PORT 10/100/1000 24 PORT POE 4 X SFP YONETILEBILIR RACK MOUNT SWITCH 370W
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 4 Nisan Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
HP ARUBA 1930-24G JL684A 24 PORT 10/100/1000 24 PORT POE 4 X SFP YONETILEBILIR RACK MOUNT SWITCH 370W

| Kategori | Switch |
| Marka | HPE |
| Standartlar | IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE- TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T |
| Üretici Kodu | JL684A |
| Port Sayısı | 24 Port |
| Veri Transfer Hızı | 10/100/1000 (Gigabit) |
| POE Desteği | Var |
| SFP Port | Var |
| Yönetim | Yönetilebilir |
| Rackmount | Var |
| Mac adres | 16K |
| Ön bellek | 1.5 MB |
| Kablolama | Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full, 1000BASE-T: full only |
| Veri transfer hızı | 95.23 Mpps |
| Fiber desteği | Var |
| Güç Gereksinimi | Max: 370 W |
| Boyutlar | 44.25 x 26.47 x 4.39 cm |
| Arabirim | 24 x RJ-45 |
| 4 x SFP+ |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 11760 | 23520 |
| 3 | 8003.33 | 24010 |
| 4 | 6101.25 | 24405 |
| 5 | 4960 | 24800 |
| 6 | 4219.17 | 25315 |
| 7 | 3665 | 25655 |
| 8 | 3263.13 | 26105 |
| 9 | 2951.11 | 26560 |
| 10 | 2701.5 | 27015 |
| 11 | 2492.27 | 27415 |
| 12 | 2317.5 | 27810 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 11760 | 23520 |
| 3 | 8003.33 | 24010 |
| 4 | 6101.25 | 24405 |
| 5 | 4960 | 24800 |
| 6 | 4219.17 | 25315 |
| 7 | 3665 | 25655 |
| 8 | 3263.13 | 26105 |
| 9 | 2951.11 | 26560 |
| 10 | 2701.5 | 27015 |
| 11 | 2492.27 | 27415 |
| 12 | 2317.5 | 27810 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 11760 | 23520 |
| 3 | 8003.33 | 24010 |
| 4 | 6101.25 | 24405 |
| 5 | 4960 | 24800 |
| 6 | 4219.17 | 25315 |
| 7 | 3665 | 25655 |
| 8 | 3263.13 | 26105 |
| 9 | 2951.11 | 26560 |
| 10 | 2701.5 | 27015 |
| 11 | 2492.27 | 27415 |
| 12 | 2317.5 | 27810 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 11760 | 23520 |
| 3 | 8003.33 | 24010 |
| 4 | 6101.25 | 24405 |
| 5 | 4960 | 24800 |
| 6 | 4219.17 | 25315 |
| 7 | 3665 | 25655 |
| 8 | 3263.13 | 26105 |
| 9 | 2951.11 | 26560 |
| 10 | 2701.5 | 27015 |
| 11 | 2492.27 | 27415 |
| 12 | 2317.5 | 27810 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 11760 | 23520 |
| 3 | 8003.33 | 24010 |
| 4 | 6101.25 | 24405 |
| 5 | 4960 | 24800 |
| 6 | 4219.17 | 25315 |
| 7 | 3665 | 25655 |
| 8 | 3263.13 | 26105 |
| 9 | 2951.11 | 26560 |
| 10 | 2701.5 | 27015 |
| 11 | 2492.27 | 27415 |
| 12 | 2317.5 | 27810 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 11760 | 23520 |
| 3 | 8003.33 | 24010 |
| 4 | 6101.25 | 24405 |
| 5 | 4960 | 24800 |
| 6 | 4219.17 | 25315 |
| 7 | 3665 | 25655 |
| 8 | 3263.13 | 26105 |
| 9 | 2951.11 | 26560 |
| 10 | 2701.5 | 27015 |
| 11 | 2492.27 | 27415 |
| 12 | 2317.5 | 27810 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 11760 | 23520 |
| 3 | 8003.33 | 24010 |
| 4 | 6101.25 | 24405 |
| 5 | 4960 | 24800 |
| 6 | 4219.17 | 25315 |
| 7 | 3665 | 25655 |
| 8 | 3263.13 | 26105 |
| 9 | 2951.11 | 26560 |
| 10 | 2701.5 | 27015 |
| 11 | 2492.27 | 27415 |
| 12 | 2317.5 | 27810 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 11760 | 23520 |
| 3 | 8003.33 | 24010 |
| 4 | 6101.25 | 24405 |
| 5 | 4960 | 24800 |
| 6 | 4219.17 | 25315 |
| 7 | 3665 | 25655 |
| 8 | 3263.13 | 26105 |
| 9 | 2951.11 | 26560 |
| 10 | 2701.5 | 27015 |
| 11 | 2492.27 | 27415 |
| 12 | 2317.5 | 27810 |
