Tükendi
HP 4RY26A 1200W NEVERSTOP TANKLI YAZ/TAR/FOT/WIFI
HP 4RY26A 1200W NEVERSTOP TANKLI YAZ/TAR/FOT/WIFI
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 4 Nisan Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Pin Sayısı | Yok |
| Baskı Kapasitesi (Aylık) | Ayda 20.000 sayfa |
| Baskı Tipi | Lazer |
| Kolon | Yok |
| Çözünürlük | 600 x 600 dpi |
| Baskı Türü | Siyah Beyaz |
| Sarf Malzemesi | W1103A (103A) |
| Kağıt Boyutu | A4 |
| Ağırlık | 8,73 kg |
| Kağıt Kapasite | 150 sayfa |
| Fonksiyon | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Bağlantı Türü | Usb, Wi-Fi |
| Dubleks Baskı | Manuel |
| Gürültü | 51 db |
| Boyutlar | 380,5 x 385 x 521 mm |
| Yazma Hızı | 20 sayfa/dk |
| Bellek | 64 Mb |
| Marka | Hp |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 8272.5 | 16545 |
| 3 | 5630 | 16890 |
| 4 | 4292.5 | 17170 |
| 5 | 3490 | 17450 |
| 6 | 2968.33 | 17810 |
| 7 | 2578.57 | 18050 |
| 8 | 2296.25 | 18370 |
| 9 | 2076.11 | 18685 |
| 10 | 1900.5 | 19005 |
| 11 | 1753.18 | 19285 |
| 12 | 1630.42 | 19565 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 8272.5 | 16545 |
| 3 | 5630 | 16890 |
| 4 | 4292.5 | 17170 |
| 5 | 3490 | 17450 |
| 6 | 2968.33 | 17810 |
| 7 | 2578.57 | 18050 |
| 8 | 2296.25 | 18370 |
| 9 | 2076.11 | 18685 |
| 10 | 1900.5 | 19005 |
| 11 | 1753.18 | 19285 |
| 12 | 1630.42 | 19565 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 8272.5 | 16545 |
| 3 | 5630 | 16890 |
| 4 | 4292.5 | 17170 |
| 5 | 3490 | 17450 |
| 6 | 2968.33 | 17810 |
| 7 | 2578.57 | 18050 |
| 8 | 2296.25 | 18370 |
| 9 | 2076.11 | 18685 |
| 10 | 1900.5 | 19005 |
| 11 | 1753.18 | 19285 |
| 12 | 1630.42 | 19565 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 8272.5 | 16545 |
| 3 | 5630 | 16890 |
| 4 | 4292.5 | 17170 |
| 5 | 3490 | 17450 |
| 6 | 2968.33 | 17810 |
| 7 | 2578.57 | 18050 |
| 8 | 2296.25 | 18370 |
| 9 | 2076.11 | 18685 |
| 10 | 1900.5 | 19005 |
| 11 | 1753.18 | 19285 |
| 12 | 1630.42 | 19565 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 8272.5 | 16545 |
| 3 | 5630 | 16890 |
| 4 | 4292.5 | 17170 |
| 5 | 3490 | 17450 |
| 6 | 2968.33 | 17810 |
| 7 | 2578.57 | 18050 |
| 8 | 2296.25 | 18370 |
| 9 | 2076.11 | 18685 |
| 10 | 1900.5 | 19005 |
| 11 | 1753.18 | 19285 |
| 12 | 1630.42 | 19565 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 8272.5 | 16545 |
| 3 | 5630 | 16890 |
| 4 | 4292.5 | 17170 |
| 5 | 3490 | 17450 |
| 6 | 2968.33 | 17810 |
| 7 | 2578.57 | 18050 |
| 8 | 2296.25 | 18370 |
| 9 | 2076.11 | 18685 |
| 10 | 1900.5 | 19005 |
| 11 | 1753.18 | 19285 |
| 12 | 1630.42 | 19565 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 8272.5 | 16545 |
| 3 | 5630 | 16890 |
| 4 | 4292.5 | 17170 |
| 5 | 3490 | 17450 |
| 6 | 2968.33 | 17810 |
| 7 | 2578.57 | 18050 |
| 8 | 2296.25 | 18370 |
| 9 | 2076.11 | 18685 |
| 10 | 1900.5 | 19005 |
| 11 | 1753.18 | 19285 |
| 12 | 1630.42 | 19565 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 8272.5 | 16545 |
| 3 | 5630 | 16890 |
| 4 | 4292.5 | 17170 |
| 5 | 3490 | 17450 |
| 6 | 2968.33 | 17810 |
| 7 | 2578.57 | 18050 |
| 8 | 2296.25 | 18370 |
| 9 | 2076.11 | 18685 |
| 10 | 1900.5 | 19005 |
| 11 | 1753.18 | 19285 |
| 12 | 1630.42 | 19565 |
