Tükendi
Tükendi
Tükendi
DELL WS PRECISION XCTOP7780EMEA_VP-3 I9-13950HX 32GB 512SSD 12GB RTX 4000A 17" WIN11PRO
DELL WS PRECISION XCTOP7780EMEA_VP-3 I9-13950HX 32GB 512SSD 12GB RTX 4000A 17" WIN11PRO
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 5 Nisan Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Giriş Çıkışlar | Wi-Fi Bluetooth Ethernet Hdmı Video Portu TPM Type-C Usb 3.2 Kart Okuyucu |
| İşlemci Tipi | Intel I9 |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512GB SSD |
| Ekran Boyutu | 17" |
| Sabit Disk | 512GB M.2 PCIe NVMe Gen 4 2280 SSD |
| Garanti | 3 Yıl |
| Ekran Kartı Kapasitesi | 12 GB |
| İşlemci Özelliği | Intel® Core™ i9-13950HX (36MB Cache, 32 Threads, 24 Cores (8P+16E) up to 5.5GHz, 55w, vPro |
| Ekran Kartı | NVIDIA RTX™ 4000 Ada 12GB GDDR6 |
| Bellek | 2x16GB 5600MT/s SODIMM, non-ECC |
| Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Optik Sürücü | - |
| Açıklama | 17" FHD 1920x1080 WVA, 60Hz, anti-glare, non-touch, 99% DCI-P3, 500 nits, RGB Camera, with Mic |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 97245 | 194490 |
| 3 | 66175 | 198525 |
| 4 | 50452.5 | 201810 |
| 5 | 41020 | 205100 |
| 6 | 34886.67 | 209320 |
| 7 | 30305 | 212135 |
| 8 | 26986.25 | 215890 |
| 9 | 24405 | 219645 |
| 10 | 22340 | 223400 |
| 11 | 20607.73 | 226685 |
| 12 | 19164.17 | 229970 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 97245 | 194490 |
| 3 | 66175 | 198525 |
| 4 | 50452.5 | 201810 |
| 5 | 41020 | 205100 |
| 6 | 34886.67 | 209320 |
| 7 | 30305 | 212135 |
| 8 | 26986.25 | 215890 |
| 9 | 24405 | 219645 |
| 10 | 22340 | 223400 |
| 11 | 20607.73 | 226685 |
| 12 | 19164.17 | 229970 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 97245 | 194490 |
| 3 | 66175 | 198525 |
| 4 | 50452.5 | 201810 |
| 5 | 41020 | 205100 |
| 6 | 34886.67 | 209320 |
| 7 | 30305 | 212135 |
| 8 | 26986.25 | 215890 |
| 9 | 24405 | 219645 |
| 10 | 22340 | 223400 |
| 11 | 20607.73 | 226685 |
| 12 | 19164.17 | 229970 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 97245 | 194490 |
| 3 | 66175 | 198525 |
| 4 | 50452.5 | 201810 |
| 5 | 41020 | 205100 |
| 6 | 34886.67 | 209320 |
| 7 | 30305 | 212135 |
| 8 | 26986.25 | 215890 |
| 9 | 24405 | 219645 |
| 10 | 22340 | 223400 |
| 11 | 20607.73 | 226685 |
| 12 | 19164.17 | 229970 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 97245 | 194490 |
| 3 | 66175 | 198525 |
| 4 | 50452.5 | 201810 |
| 5 | 41020 | 205100 |
| 6 | 34886.67 | 209320 |
| 7 | 30305 | 212135 |
| 8 | 26986.25 | 215890 |
| 9 | 24405 | 219645 |
| 10 | 22340 | 223400 |
| 11 | 20607.73 | 226685 |
| 12 | 19164.17 | 229970 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 97245 | 194490 |
| 3 | 66175 | 198525 |
| 4 | 50452.5 | 201810 |
| 5 | 41020 | 205100 |
| 6 | 34886.67 | 209320 |
| 7 | 30305 | 212135 |
| 8 | 26986.25 | 215890 |
| 9 | 24405 | 219645 |
| 10 | 22340 | 223400 |
| 11 | 20607.73 | 226685 |
| 12 | 19164.17 | 229970 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 97245 | 194490 |
| 3 | 66175 | 198525 |
| 4 | 50452.5 | 201810 |
| 5 | 41020 | 205100 |
| 6 | 34886.67 | 209320 |
| 7 | 30305 | 212135 |
| 8 | 26986.25 | 215890 |
| 9 | 24405 | 219645 |
| 10 | 22340 | 223400 |
| 11 | 20607.73 | 226685 |
| 12 | 19164.17 | 229970 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 97245 | 194490 |
| 3 | 66175 | 198525 |
| 4 | 50452.5 | 201810 |
| 5 | 41020 | 205100 |
| 6 | 34886.67 | 209320 |
| 7 | 30305 | 212135 |
| 8 | 26986.25 | 215890 |
| 9 | 24405 | 219645 |
| 10 | 22340 | 223400 |
| 11 | 20607.73 | 226685 |
| 12 | 19164.17 | 229970 |
