Tükendi
Tükendi
Tükendi
DELL WS PRECISION XCTOP7780EMEA_VP-2 I9-13950HX 32GB 512SSD 16GB RTX 5000A W11PRO
DELL WS PRECISION XCTOP7780EMEA_VP-2 I9-13950HX 32GB 512SSD 16GB RTX 5000A W11PRO
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 5 Nisan Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Bellek | 32GB, 2x16GB 5600MT/s SODIMM, non-ECC |
| İşlemci Tipi | Intel I9 |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512GB SSD |
| İşlemci Özelliği | Intel Core i9-13950HX, 36MB Cache, 32 Threads, 24 Cores (8P+16E) up to 5.5GHz, 55w, vPro |
| Optik Sürücü | - |
| Ekran Kartı | NVIDIA RTX™ 5000 Ada 16GB GDDR6 |
| Sabit Disk | 512GB M.2 PCIe NVMe Gen 4 2280 SSD |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Garanti | 3 Yıl Dell Garanti |
| Ekran Kartı Kapasitesi | 16 GB |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 121892.5 | 243785 |
| 3 | 82948.33 | 248845 |
| 4 | 63240 | 252960 |
| 5 | 51416 | 257080 |
| 6 | 43729.17 | 262375 |
| 7 | 37986.43 | 265905 |
| 8 | 33826.25 | 270610 |
| 9 | 30590.56 | 275315 |
| 10 | 28002 | 280020 |
| 11 | 25830.91 | 284140 |
| 12 | 24021.25 | 288255 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 121892.5 | 243785 |
| 3 | 82948.33 | 248845 |
| 4 | 63240 | 252960 |
| 5 | 51416 | 257080 |
| 6 | 43729.17 | 262375 |
| 7 | 37986.43 | 265905 |
| 8 | 33826.25 | 270610 |
| 9 | 30590.56 | 275315 |
| 10 | 28002 | 280020 |
| 11 | 25830.91 | 284140 |
| 12 | 24021.25 | 288255 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 121892.5 | 243785 |
| 3 | 82948.33 | 248845 |
| 4 | 63240 | 252960 |
| 5 | 51416 | 257080 |
| 6 | 43729.17 | 262375 |
| 7 | 37986.43 | 265905 |
| 8 | 33826.25 | 270610 |
| 9 | 30590.56 | 275315 |
| 10 | 28002 | 280020 |
| 11 | 25830.91 | 284140 |
| 12 | 24021.25 | 288255 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 121892.5 | 243785 |
| 3 | 82948.33 | 248845 |
| 4 | 63240 | 252960 |
| 5 | 51416 | 257080 |
| 6 | 43729.17 | 262375 |
| 7 | 37986.43 | 265905 |
| 8 | 33826.25 | 270610 |
| 9 | 30590.56 | 275315 |
| 10 | 28002 | 280020 |
| 11 | 25830.91 | 284140 |
| 12 | 24021.25 | 288255 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 121892.5 | 243785 |
| 3 | 82948.33 | 248845 |
| 4 | 63240 | 252960 |
| 5 | 51416 | 257080 |
| 6 | 43729.17 | 262375 |
| 7 | 37986.43 | 265905 |
| 8 | 33826.25 | 270610 |
| 9 | 30590.56 | 275315 |
| 10 | 28002 | 280020 |
| 11 | 25830.91 | 284140 |
| 12 | 24021.25 | 288255 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 121892.5 | 243785 |
| 3 | 82948.33 | 248845 |
| 4 | 63240 | 252960 |
| 5 | 51416 | 257080 |
| 6 | 43729.17 | 262375 |
| 7 | 37986.43 | 265905 |
| 8 | 33826.25 | 270610 |
| 9 | 30590.56 | 275315 |
| 10 | 28002 | 280020 |
| 11 | 25830.91 | 284140 |
| 12 | 24021.25 | 288255 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 121892.5 | 243785 |
| 3 | 82948.33 | 248845 |
| 4 | 63240 | 252960 |
| 5 | 51416 | 257080 |
| 6 | 43729.17 | 262375 |
| 7 | 37986.43 | 265905 |
| 8 | 33826.25 | 270610 |
| 9 | 30590.56 | 275315 |
| 10 | 28002 | 280020 |
| 11 | 25830.91 | 284140 |
| 12 | 24021.25 | 288255 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 121892.5 | 243785 |
| 3 | 82948.33 | 248845 |
| 4 | 63240 | 252960 |
| 5 | 51416 | 257080 |
| 6 | 43729.17 | 262375 |
| 7 | 37986.43 | 265905 |
| 8 | 33826.25 | 270610 |
| 9 | 30590.56 | 275315 |
| 10 | 28002 | 280020 |
| 11 | 25830.91 | 284140 |
| 12 | 24021.25 | 288255 |
