Tükendi
Tükendi
Tükendi
DELL WS PRECISION XCTOP7680EMEA_VP-2 I9-13950HX 32GB 512SSD 16GB RTX5000 16 WIN11PRO
DELL WS PRECISION XCTOP7680EMEA_VP-2 I9-13950HX 32GB 512SSD 16GB RTX5000 16 WIN11PRO
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 5 Nisan Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Optik Sürücü | Yok |
| Giriş Çıkışlar | 1 x HDMI 2.1 2 x Thunderbolt 1 x USB Type-C 2 x USB 3.2 1 x Birleşik Kulaklık / Mikrofon |
| İşlemci Özelliği | Intel Co Intel® Core™ i9-13950HX processor 4.00 GHz (36M Cache, up to 5.50 GHz) |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512GB SSD |
| Ekran Kartı Kapasitesi | 16 GB |
| Garanti | 3 Yıl Dell Garanti |
| Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Sabit Disk | 512GB, M.2 2230, Gen 4 PCIe NVMe SSD, Class 35 |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i9-13950HX |
| Bellek | 32 GB |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 121892.5 | 243785 |
| 3 | 82948.33 | 248845 |
| 4 | 63240 | 252960 |
| 5 | 51416 | 257080 |
| 6 | 43729.17 | 262375 |
| 7 | 37986.43 | 265905 |
| 8 | 33826.25 | 270610 |
| 9 | 30590.56 | 275315 |
| 10 | 28002 | 280020 |
| 11 | 25830.91 | 284140 |
| 12 | 24021.25 | 288255 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 121892.5 | 243785 |
| 3 | 82948.33 | 248845 |
| 4 | 63240 | 252960 |
| 5 | 51416 | 257080 |
| 6 | 43729.17 | 262375 |
| 7 | 37986.43 | 265905 |
| 8 | 33826.25 | 270610 |
| 9 | 30590.56 | 275315 |
| 10 | 28002 | 280020 |
| 11 | 25830.91 | 284140 |
| 12 | 24021.25 | 288255 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 121892.5 | 243785 |
| 3 | 82948.33 | 248845 |
| 4 | 63240 | 252960 |
| 5 | 51416 | 257080 |
| 6 | 43729.17 | 262375 |
| 7 | 37986.43 | 265905 |
| 8 | 33826.25 | 270610 |
| 9 | 30590.56 | 275315 |
| 10 | 28002 | 280020 |
| 11 | 25830.91 | 284140 |
| 12 | 24021.25 | 288255 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 121892.5 | 243785 |
| 3 | 82948.33 | 248845 |
| 4 | 63240 | 252960 |
| 5 | 51416 | 257080 |
| 6 | 43729.17 | 262375 |
| 7 | 37986.43 | 265905 |
| 8 | 33826.25 | 270610 |
| 9 | 30590.56 | 275315 |
| 10 | 28002 | 280020 |
| 11 | 25830.91 | 284140 |
| 12 | 24021.25 | 288255 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 121892.5 | 243785 |
| 3 | 82948.33 | 248845 |
| 4 | 63240 | 252960 |
| 5 | 51416 | 257080 |
| 6 | 43729.17 | 262375 |
| 7 | 37986.43 | 265905 |
| 8 | 33826.25 | 270610 |
| 9 | 30590.56 | 275315 |
| 10 | 28002 | 280020 |
| 11 | 25830.91 | 284140 |
| 12 | 24021.25 | 288255 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 121892.5 | 243785 |
| 3 | 82948.33 | 248845 |
| 4 | 63240 | 252960 |
| 5 | 51416 | 257080 |
| 6 | 43729.17 | 262375 |
| 7 | 37986.43 | 265905 |
| 8 | 33826.25 | 270610 |
| 9 | 30590.56 | 275315 |
| 10 | 28002 | 280020 |
| 11 | 25830.91 | 284140 |
| 12 | 24021.25 | 288255 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 121892.5 | 243785 |
| 3 | 82948.33 | 248845 |
| 4 | 63240 | 252960 |
| 5 | 51416 | 257080 |
| 6 | 43729.17 | 262375 |
| 7 | 37986.43 | 265905 |
| 8 | 33826.25 | 270610 |
| 9 | 30590.56 | 275315 |
| 10 | 28002 | 280020 |
| 11 | 25830.91 | 284140 |
| 12 | 24021.25 | 288255 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 121892.5 | 243785 |
| 3 | 82948.33 | 248845 |
| 4 | 63240 | 252960 |
| 5 | 51416 | 257080 |
| 6 | 43729.17 | 262375 |
| 7 | 37986.43 | 265905 |
| 8 | 33826.25 | 270610 |
| 9 | 30590.56 | 275315 |
| 10 | 28002 | 280020 |
| 11 | 25830.91 | 284140 |
| 12 | 24021.25 | 288255 |
