Tükendi
Tükendi
Tükendi
DELL WS PRECISION XCTOP7680EMEA_VP-1 I7-13850HX 32GB 256SSD 8GB 2000A 16 WIN11PRO
DELL WS PRECISION XCTOP7680EMEA_VP-1 I7-13850HX 32GB 256SSD 8GB 2000A 16 WIN11PRO
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 5 Nisan Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Garanti | 3 Yıl Dell Garanti |
| İşlemci Özelliği | Intel Core i7-13850HX, 30MB Cache, 28 Threads, 20 Cores (8P+12E) up to 5.3GHz, 55w, vPro |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Optik Sürücü | Yok |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7-13850HX |
| Sabit Disk | 256GB M.2 PCIe NVMe Gen 4 2230 SSD |
| Ekran Boyutu | 16" |
| Sabit Disk Kapasitesi | 256GB SSD |
| Bellek | 32GB, 2x16GB 5600MT/s SODIMM, non-ECC |
| Ekran Kartı Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Ekran Kartı | NVIDIA RTX™ 2000 Ada 8GB GDDR6 |
| Giriş Çıkışlar | Wi-Fi WiFi 6E (2x2) Bluetooth Versiyon 5.2 Ethernet Gigabit (1000 Mbps) Hdmı Versiyon 2.1 Video Portu Var TPM Var Type-C 2 Usb 3.2 3 Kart Okuyucu Var |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 77652.5 | 155305 |
| 3 | 52841.67 | 158525 |
| 4 | 40287.5 | 161150 |
| 5 | 32755 | 163775 |
| 6 | 27857.5 | 167145 |
| 7 | 24199.29 | 169395 |
| 8 | 21549.38 | 172395 |
| 9 | 19487.78 | 175390 |
| 10 | 17839 | 178390 |
| 11 | 16455.91 | 181015 |
| 12 | 15302.92 | 183635 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 77652.5 | 155305 |
| 3 | 52841.67 | 158525 |
| 4 | 40287.5 | 161150 |
| 5 | 32755 | 163775 |
| 6 | 27857.5 | 167145 |
| 7 | 24199.29 | 169395 |
| 8 | 21549.38 | 172395 |
| 9 | 19487.78 | 175390 |
| 10 | 17839 | 178390 |
| 11 | 16455.91 | 181015 |
| 12 | 15302.92 | 183635 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 77652.5 | 155305 |
| 3 | 52841.67 | 158525 |
| 4 | 40287.5 | 161150 |
| 5 | 32755 | 163775 |
| 6 | 27857.5 | 167145 |
| 7 | 24199.29 | 169395 |
| 8 | 21549.38 | 172395 |
| 9 | 19487.78 | 175390 |
| 10 | 17839 | 178390 |
| 11 | 16455.91 | 181015 |
| 12 | 15302.92 | 183635 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 77652.5 | 155305 |
| 3 | 52841.67 | 158525 |
| 4 | 40287.5 | 161150 |
| 5 | 32755 | 163775 |
| 6 | 27857.5 | 167145 |
| 7 | 24199.29 | 169395 |
| 8 | 21549.38 | 172395 |
| 9 | 19487.78 | 175390 |
| 10 | 17839 | 178390 |
| 11 | 16455.91 | 181015 |
| 12 | 15302.92 | 183635 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 77652.5 | 155305 |
| 3 | 52841.67 | 158525 |
| 4 | 40287.5 | 161150 |
| 5 | 32755 | 163775 |
| 6 | 27857.5 | 167145 |
| 7 | 24199.29 | 169395 |
| 8 | 21549.38 | 172395 |
| 9 | 19487.78 | 175390 |
| 10 | 17839 | 178390 |
| 11 | 16455.91 | 181015 |
| 12 | 15302.92 | 183635 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 77652.5 | 155305 |
| 3 | 52841.67 | 158525 |
| 4 | 40287.5 | 161150 |
| 5 | 32755 | 163775 |
| 6 | 27857.5 | 167145 |
| 7 | 24199.29 | 169395 |
| 8 | 21549.38 | 172395 |
| 9 | 19487.78 | 175390 |
| 10 | 17839 | 178390 |
| 11 | 16455.91 | 181015 |
| 12 | 15302.92 | 183635 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 77652.5 | 155305 |
| 3 | 52841.67 | 158525 |
| 4 | 40287.5 | 161150 |
| 5 | 32755 | 163775 |
| 6 | 27857.5 | 167145 |
| 7 | 24199.29 | 169395 |
| 8 | 21549.38 | 172395 |
| 9 | 19487.78 | 175390 |
| 10 | 17839 | 178390 |
| 11 | 16455.91 | 181015 |
| 12 | 15302.92 | 183635 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 77652.5 | 155305 |
| 3 | 52841.67 | 158525 |
| 4 | 40287.5 | 161150 |
| 5 | 32755 | 163775 |
| 6 | 27857.5 | 167145 |
| 7 | 24199.29 | 169395 |
| 8 | 21549.38 | 172395 |
| 9 | 19487.78 | 175390 |
| 10 | 17839 | 178390 |
| 11 | 16455.91 | 181015 |
| 12 | 15302.92 | 183635 |
