Tükendi
Tükendi
Tükendi
DELL WS PRECISION XCTOP3591EMEA_VP-2 U7-155H 16GB 512SSD 6GB RTXA1000 15.6 WIN11PRO
DELL WS PRECISION XCTOP3591EMEA_VP-2 U7-155H 16GB 512SSD 6GB RTXA1000 15.6 WIN11PRO
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 5 Nisan Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Sabit Disk | 512GB, M.2 2230, Gen 4 PCIe NVMe SSD, Class 35 |
| Ekran Kartı Kapasitesi | 6 GB |
| Garanti | 3 Yıl Dell Garanti |
| Optik Sürücü | - |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Bellek | 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s, non-ECC |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Giriş Çıkışlar | Wi-Fi Bluetooth Ethernet Hdmı Video Portu TPM Usb 3.2 Usb 4.0 Kart Okuyucu |
| İşlemci Özelliği | Intel Core Ultra 7 155H vPro Essentials (24 MB cache, 16 cores, 22 threads, up to 4.8 GHz, 45W) |
| İşlemci Tipi | Intel Core Ultra 7 155H |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512GB SSD |
| Ekran Kartı | NVIDIA® RTX A1000 6GB, GDDR6 Graphics Card |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 51527.5 | 103055 |
| 3 | 35063.33 | 105190 |
| 4 | 26733.75 | 106935 |
| 5 | 21735 | 108675 |
| 6 | 18485 | 110910 |
| 7 | 16057.86 | 112405 |
| 8 | 14299.38 | 114395 |
| 9 | 12931.11 | 116380 |
| 10 | 11837 | 118370 |
| 11 | 10919.55 | 120115 |
| 12 | 10154.58 | 121855 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 51527.5 | 103055 |
| 3 | 35063.33 | 105190 |
| 4 | 26733.75 | 106935 |
| 5 | 21735 | 108675 |
| 6 | 18485 | 110910 |
| 7 | 16057.86 | 112405 |
| 8 | 14299.38 | 114395 |
| 9 | 12931.11 | 116380 |
| 10 | 11837 | 118370 |
| 11 | 10919.55 | 120115 |
| 12 | 10154.58 | 121855 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 51527.5 | 103055 |
| 3 | 35063.33 | 105190 |
| 4 | 26733.75 | 106935 |
| 5 | 21735 | 108675 |
| 6 | 18485 | 110910 |
| 7 | 16057.86 | 112405 |
| 8 | 14299.38 | 114395 |
| 9 | 12931.11 | 116380 |
| 10 | 11837 | 118370 |
| 11 | 10919.55 | 120115 |
| 12 | 10154.58 | 121855 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 51527.5 | 103055 |
| 3 | 35063.33 | 105190 |
| 4 | 26733.75 | 106935 |
| 5 | 21735 | 108675 |
| 6 | 18485 | 110910 |
| 7 | 16057.86 | 112405 |
| 8 | 14299.38 | 114395 |
| 9 | 12931.11 | 116380 |
| 10 | 11837 | 118370 |
| 11 | 10919.55 | 120115 |
| 12 | 10154.58 | 121855 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 51527.5 | 103055 |
| 3 | 35063.33 | 105190 |
| 4 | 26733.75 | 106935 |
| 5 | 21735 | 108675 |
| 6 | 18485 | 110910 |
| 7 | 16057.86 | 112405 |
| 8 | 14299.38 | 114395 |
| 9 | 12931.11 | 116380 |
| 10 | 11837 | 118370 |
| 11 | 10919.55 | 120115 |
| 12 | 10154.58 | 121855 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 51527.5 | 103055 |
| 3 | 35063.33 | 105190 |
| 4 | 26733.75 | 106935 |
| 5 | 21735 | 108675 |
| 6 | 18485 | 110910 |
| 7 | 16057.86 | 112405 |
| 8 | 14299.38 | 114395 |
| 9 | 12931.11 | 116380 |
| 10 | 11837 | 118370 |
| 11 | 10919.55 | 120115 |
| 12 | 10154.58 | 121855 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 51527.5 | 103055 |
| 3 | 35063.33 | 105190 |
| 4 | 26733.75 | 106935 |
| 5 | 21735 | 108675 |
| 6 | 18485 | 110910 |
| 7 | 16057.86 | 112405 |
| 8 | 14299.38 | 114395 |
| 9 | 12931.11 | 116380 |
| 10 | 11837 | 118370 |
| 11 | 10919.55 | 120115 |
| 12 | 10154.58 | 121855 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 51527.5 | 103055 |
| 3 | 35063.33 | 105190 |
| 4 | 26733.75 | 106935 |
| 5 | 21735 | 108675 |
| 6 | 18485 | 110910 |
| 7 | 16057.86 | 112405 |
| 8 | 14299.38 | 114395 |
| 9 | 12931.11 | 116380 |
| 10 | 11837 | 118370 |
| 11 | 10919.55 | 120115 |
| 12 | 10154.58 | 121855 |
