Tükendi
Tükendi
Tükendi
DELL WS PRECISION T5860_W-2445-RTXA2000 32GB 512G RTXA2000 WIN11PRO
DELL WS PRECISION T5860_W-2445-RTXA2000 32GB 512G RTXA2000 WIN11PRO
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 4 Nisan Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Ekran Kartı Kapasitesi | - |
| Ekran Boyutu | - |
| Bellek | 32GB DDR5 4800MHz ECC (2x16GB) (maksimum 512GB) |
| Optik Sürücü | 8x DVD+/-RW |
| Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512GB M.2 PCIe SSD |
| Garanti | 3 Yıl Dell Garanti |
| Ekran Kartı | nVidia RTX A2000 (12GB GDDR6, 192bit, Pro 3D) |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon W5-2445 (10 Core) (3.1GHz, 4.4GHz Turbo, 26.25MB) |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| İşlemci Özelliği | Intel Xeon W5-2445 (10 Core) (3.1GHz, 4.4GHz Turbo, 26.25MB) |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 100875 | 201750 |
| 3 | 68645 | 205935 |
| 4 | 52336.25 | 209345 |
| 5 | 42550 | 212750 |
| 6 | 36188.33 | 217130 |
| 7 | 31436.43 | 220055 |
| 8 | 27993.75 | 223950 |
| 9 | 25315.56 | 227840 |
| 10 | 23173.5 | 231735 |
| 11 | 21376.82 | 235145 |
| 12 | 19879.58 | 238555 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 100875 | 201750 |
| 3 | 68645 | 205935 |
| 4 | 52336.25 | 209345 |
| 5 | 42550 | 212750 |
| 6 | 36188.33 | 217130 |
| 7 | 31436.43 | 220055 |
| 8 | 27993.75 | 223950 |
| 9 | 25315.56 | 227840 |
| 10 | 23173.5 | 231735 |
| 11 | 21376.82 | 235145 |
| 12 | 19879.58 | 238555 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 100875 | 201750 |
| 3 | 68645 | 205935 |
| 4 | 52336.25 | 209345 |
| 5 | 42550 | 212750 |
| 6 | 36188.33 | 217130 |
| 7 | 31436.43 | 220055 |
| 8 | 27993.75 | 223950 |
| 9 | 25315.56 | 227840 |
| 10 | 23173.5 | 231735 |
| 11 | 21376.82 | 235145 |
| 12 | 19879.58 | 238555 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 100875 | 201750 |
| 3 | 68645 | 205935 |
| 4 | 52336.25 | 209345 |
| 5 | 42550 | 212750 |
| 6 | 36188.33 | 217130 |
| 7 | 31436.43 | 220055 |
| 8 | 27993.75 | 223950 |
| 9 | 25315.56 | 227840 |
| 10 | 23173.5 | 231735 |
| 11 | 21376.82 | 235145 |
| 12 | 19879.58 | 238555 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 100875 | 201750 |
| 3 | 68645 | 205935 |
| 4 | 52336.25 | 209345 |
| 5 | 42550 | 212750 |
| 6 | 36188.33 | 217130 |
| 7 | 31436.43 | 220055 |
| 8 | 27993.75 | 223950 |
| 9 | 25315.56 | 227840 |
| 10 | 23173.5 | 231735 |
| 11 | 21376.82 | 235145 |
| 12 | 19879.58 | 238555 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 100875 | 201750 |
| 3 | 68645 | 205935 |
| 4 | 52336.25 | 209345 |
| 5 | 42550 | 212750 |
| 6 | 36188.33 | 217130 |
| 7 | 31436.43 | 220055 |
| 8 | 27993.75 | 223950 |
| 9 | 25315.56 | 227840 |
| 10 | 23173.5 | 231735 |
| 11 | 21376.82 | 235145 |
| 12 | 19879.58 | 238555 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 100875 | 201750 |
| 3 | 68645 | 205935 |
| 4 | 52336.25 | 209345 |
| 5 | 42550 | 212750 |
| 6 | 36188.33 | 217130 |
| 7 | 31436.43 | 220055 |
| 8 | 27993.75 | 223950 |
| 9 | 25315.56 | 227840 |
| 10 | 23173.5 | 231735 |
| 11 | 21376.82 | 235145 |
| 12 | 19879.58 | 238555 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 100875 | 201750 |
| 3 | 68645 | 205935 |
| 4 | 52336.25 | 209345 |
| 5 | 42550 | 212750 |
| 6 | 36188.33 | 217130 |
| 7 | 31436.43 | 220055 |
| 8 | 27993.75 | 223950 |
| 9 | 25315.56 | 227840 |
| 10 | 23173.5 | 231735 |
| 11 | 21376.82 | 235145 |
| 12 | 19879.58 | 238555 |
