Tükendi
Tükendi
Tükendi
DELL WS PRECISION 5860 W5-2445 32GB 512GB SSD RTXA2000 W11PRO
DELL WS PRECISION 5860 W5-2445 32GB 512GB SSD RTXA2000 W11PRO
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 19 Mayıs Salı günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Ekran Boyutu | - |
| Ekran Kartı Kapasitesi | 16 GB |
| Ekran Kartı | Nvidia RTX 2000 Ada, 16 GB GDDR6, 4 mDP to DP |
| Optik Sürücü | - |
| Bellek | 32GB, 1x32GB, DDR5, 4800MHz, RDIMM ECC Memory |
| Garanti | 3 Yıl Dell Garanti |
| Sabit Disk | 512GB Performance SSD, SED Ready |
| İşlemci Özelliği | Intel Xeon W5-2445 (26.25 MB cache, 10 cores, 20 threads, 3.1 GHz to 4.6 GHz Turbo, 175 W) |
| Giriş Çıkışlar | |
| Sabit Disk Kapasitesi | 512GB M.2 PCIe SSD |
| Açıklama | |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 98065 | 196130 |
| 3 | 66733.33 | 200200 |
| 4 | 50877.5 | 203510 |
| 5 | 41365 | 206825 |
| 6 | 35180.83 | 211085 |
| 7 | 30560.71 | 213925 |
| 8 | 27213.75 | 217710 |
| 9 | 24610.56 | 221495 |
| 10 | 22528 | 225280 |
| 11 | 20781.36 | 228595 |
| 12 | 19325.42 | 231905 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 98065 | 196130 |
| 3 | 66733.33 | 200200 |
| 4 | 50877.5 | 203510 |
| 5 | 41365 | 206825 |
| 6 | 35180.83 | 211085 |
| 7 | 30560.71 | 213925 |
| 8 | 27213.75 | 217710 |
| 9 | 24610.56 | 221495 |
| 10 | 22528 | 225280 |
| 11 | 20781.36 | 228595 |
| 12 | 19325.42 | 231905 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 98065 | 196130 |
| 3 | 66733.33 | 200200 |
| 4 | 50877.5 | 203510 |
| 5 | 41365 | 206825 |
| 6 | 35180.83 | 211085 |
| 7 | 30560.71 | 213925 |
| 8 | 27213.75 | 217710 |
| 9 | 24610.56 | 221495 |
| 10 | 22528 | 225280 |
| 11 | 20781.36 | 228595 |
| 12 | 19325.42 | 231905 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 98065 | 196130 |
| 3 | 66733.33 | 200200 |
| 4 | 50877.5 | 203510 |
| 5 | 41365 | 206825 |
| 6 | 35180.83 | 211085 |
| 7 | 30560.71 | 213925 |
| 8 | 27213.75 | 217710 |
| 9 | 24610.56 | 221495 |
| 10 | 22528 | 225280 |
| 11 | 20781.36 | 228595 |
| 12 | 19325.42 | 231905 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 98065 | 196130 |
| 3 | 66733.33 | 200200 |
| 4 | 50877.5 | 203510 |
| 5 | 41365 | 206825 |
| 6 | 35180.83 | 211085 |
| 7 | 30560.71 | 213925 |
| 8 | 27213.75 | 217710 |
| 9 | 24610.56 | 221495 |
| 10 | 22528 | 225280 |
| 11 | 20781.36 | 228595 |
| 12 | 19325.42 | 231905 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 98065 | 196130 |
| 3 | 66733.33 | 200200 |
| 4 | 50877.5 | 203510 |
| 5 | 41365 | 206825 |
| 6 | 35180.83 | 211085 |
| 7 | 30560.71 | 213925 |
| 8 | 27213.75 | 217710 |
| 9 | 24610.56 | 221495 |
| 10 | 22528 | 225280 |
| 11 | 20781.36 | 228595 |
| 12 | 19325.42 | 231905 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 98065 | 196130 |
| 3 | 66733.33 | 200200 |
| 4 | 50877.5 | 203510 |
| 5 | 41365 | 206825 |
| 6 | 35180.83 | 211085 |
| 7 | 30560.71 | 213925 |
| 8 | 27213.75 | 217710 |
| 9 | 24610.56 | 221495 |
| 10 | 22528 | 225280 |
| 11 | 20781.36 | 228595 |
| 12 | 19325.42 | 231905 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 98065 | 196130 |
| 3 | 66733.33 | 200200 |
| 4 | 50877.5 | 203510 |
| 5 | 41365 | 206825 |
| 6 | 35180.83 | 211085 |
| 7 | 30560.71 | 213925 |
| 8 | 27213.75 | 217710 |
| 9 | 24610.56 | 221495 |
| 10 | 22528 | 225280 |
| 11 | 20781.36 | 228595 |
| 12 | 19325.42 | 231905 |
