Tükendi
Tükendi
Tükendi
DELL WS PRECISION 3680_I9-14900-8 32GB 1TB SSD 20GB RTX4000A WIN11PRO
DELL WS PRECISION 3680_I9-14900-8 32GB 1TB SSD 20GB RTX4000A WIN11PRO
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 5 Nisan Pazar günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Giriş Çıkışlar | 2 x DisplayPort 1.4 4 x USB Type-C 4 x USB 3.2 2 x USB 2.0 1 x RJ-45 1 x Combo Audio Jack 1 x Audio Jack Genişleme Yuvaları 1 x PCI-e x16 2 x PCI-e x4 |
| Garanti | 3 Yıl Dell Garanti |
| Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i9 14900 |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Sabit Disk Kapasitesi | 1 TB |
| Sabit Disk | 1TB SSD |
| Ekran Boyutu | - |
| Optik Sürücü | 8x DVD+/-RW 9.5mm |
| Bellek | Bellek 32GB Bellek Türü DDR5 /non-ECC Bellek Hızı 4400 MHz Bellek Yuva Bilgisi 4 x Adet UDIMM (2 x 16GB) |
| Ekran Kartı Kapasitesi | 20 GB |
| Ekran Kartı | NVIDIA® RTX 4000 Ada |
| İşlemci Özelliği | Intel® Core™ i9-14900 processor 2.00 GHz (36M Cache, up to 5.80 GHz 24 Çekirdekli) |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 76927.5 | 153855 |
| 3 | 52348.33 | 157045 |
| 4 | 39911.25 | 159645 |
| 5 | 32449 | 162245 |
| 6 | 27597.5 | 165585 |
| 7 | 23973.57 | 167815 |
| 8 | 21348.13 | 170785 |
| 9 | 19306.11 | 173755 |
| 10 | 17672.5 | 176725 |
| 11 | 16301.82 | 179320 |
| 12 | 15160 | 181920 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 76927.5 | 153855 |
| 3 | 52348.33 | 157045 |
| 4 | 39911.25 | 159645 |
| 5 | 32449 | 162245 |
| 6 | 27597.5 | 165585 |
| 7 | 23973.57 | 167815 |
| 8 | 21348.13 | 170785 |
| 9 | 19306.11 | 173755 |
| 10 | 17672.5 | 176725 |
| 11 | 16301.82 | 179320 |
| 12 | 15160 | 181920 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 76927.5 | 153855 |
| 3 | 52348.33 | 157045 |
| 4 | 39911.25 | 159645 |
| 5 | 32449 | 162245 |
| 6 | 27597.5 | 165585 |
| 7 | 23973.57 | 167815 |
| 8 | 21348.13 | 170785 |
| 9 | 19306.11 | 173755 |
| 10 | 17672.5 | 176725 |
| 11 | 16301.82 | 179320 |
| 12 | 15160 | 181920 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 76927.5 | 153855 |
| 3 | 52348.33 | 157045 |
| 4 | 39911.25 | 159645 |
| 5 | 32449 | 162245 |
| 6 | 27597.5 | 165585 |
| 7 | 23973.57 | 167815 |
| 8 | 21348.13 | 170785 |
| 9 | 19306.11 | 173755 |
| 10 | 17672.5 | 176725 |
| 11 | 16301.82 | 179320 |
| 12 | 15160 | 181920 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 76927.5 | 153855 |
| 3 | 52348.33 | 157045 |
| 4 | 39911.25 | 159645 |
| 5 | 32449 | 162245 |
| 6 | 27597.5 | 165585 |
| 7 | 23973.57 | 167815 |
| 8 | 21348.13 | 170785 |
| 9 | 19306.11 | 173755 |
| 10 | 17672.5 | 176725 |
| 11 | 16301.82 | 179320 |
| 12 | 15160 | 181920 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 76927.5 | 153855 |
| 3 | 52348.33 | 157045 |
| 4 | 39911.25 | 159645 |
| 5 | 32449 | 162245 |
| 6 | 27597.5 | 165585 |
| 7 | 23973.57 | 167815 |
| 8 | 21348.13 | 170785 |
| 9 | 19306.11 | 173755 |
| 10 | 17672.5 | 176725 |
| 11 | 16301.82 | 179320 |
| 12 | 15160 | 181920 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 76927.5 | 153855 |
| 3 | 52348.33 | 157045 |
| 4 | 39911.25 | 159645 |
| 5 | 32449 | 162245 |
| 6 | 27597.5 | 165585 |
| 7 | 23973.57 | 167815 |
| 8 | 21348.13 | 170785 |
| 9 | 19306.11 | 173755 |
| 10 | 17672.5 | 176725 |
| 11 | 16301.82 | 179320 |
| 12 | 15160 | 181920 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 76927.5 | 153855 |
| 3 | 52348.33 | 157045 |
| 4 | 39911.25 | 159645 |
| 5 | 32449 | 162245 |
| 6 | 27597.5 | 165585 |
| 7 | 23973.57 | 167815 |
| 8 | 21348.13 | 170785 |
| 9 | 19306.11 | 173755 |
| 10 | 17672.5 | 176725 |
| 11 | 16301.82 | 179320 |
| 12 | 15160 | 181920 |
