Tükendi
DELL POWEREDGE PER360 XEON E-2434 1X16GB 1X600G HDD SAS PER360SPL2
DELL POWEREDGE PER360 XEON E-2434 1X16GB 1X600G HDD SAS PER360SPL2
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 4 Nisan Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Ram | 16GB |
| Maksimum Ram Kapasitesi | 128GB |
| Usb Port | - |
| Ram Frekansı | 4800MHz |
| Maksimum Disk Sayısı | 8 |
| Ram Tipi | 4800MHz UDIMM ECC |
| Lan | On-Board Broadcom 5720 Dual Port 1Gb LOM |
| İşlemci Ailesi | Intel Xeon E-2434 |
| Yüklü İşlemci Sayısı | Standart x1 ; Maksimum x1 |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Disk Ebadı | 2.5 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Disk Standardı | Hot Plug |
| Ram Slot Sayısı | 4 |
| Sabit Disk Türü | SAS |
| Seri Port | - |
| Kasa Tipi | Rack |
| Güç Kaynağı | 700 Watt x 1 |
| Raid Desteği | PERC H355 Controller Front |
| Grafik | |
| Sabit Disk Kapasite | 1x600GB HDD SAS |
| İşlemci | Intel Xeon E-2434 3.4G, 4C/8T, 8M Cache, Turbo, HT (55W) DDR5-4800 |
| Chipset | - |
| Marka | Dell |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 68945 | 137890 |
| 3 | 46916.67 | 140750 |
| 4 | 35770 | 143080 |
| 5 | 29082 | 145410 |
| 6 | 24734.17 | 148405 |
| 7 | 21485.71 | 150400 |
| 8 | 19132.5 | 153060 |
| 9 | 17302.78 | 155725 |
| 10 | 15838.5 | 158385 |
| 11 | 14610.45 | 160715 |
| 12 | 13587.08 | 163045 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 68945 | 137890 |
| 3 | 46916.67 | 140750 |
| 4 | 35770 | 143080 |
| 5 | 29082 | 145410 |
| 6 | 24734.17 | 148405 |
| 7 | 21485.71 | 150400 |
| 8 | 19132.5 | 153060 |
| 9 | 17302.78 | 155725 |
| 10 | 15838.5 | 158385 |
| 11 | 14610.45 | 160715 |
| 12 | 13587.08 | 163045 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 68945 | 137890 |
| 3 | 46916.67 | 140750 |
| 4 | 35770 | 143080 |
| 5 | 29082 | 145410 |
| 6 | 24734.17 | 148405 |
| 7 | 21485.71 | 150400 |
| 8 | 19132.5 | 153060 |
| 9 | 17302.78 | 155725 |
| 10 | 15838.5 | 158385 |
| 11 | 14610.45 | 160715 |
| 12 | 13587.08 | 163045 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 68945 | 137890 |
| 3 | 46916.67 | 140750 |
| 4 | 35770 | 143080 |
| 5 | 29082 | 145410 |
| 6 | 24734.17 | 148405 |
| 7 | 21485.71 | 150400 |
| 8 | 19132.5 | 153060 |
| 9 | 17302.78 | 155725 |
| 10 | 15838.5 | 158385 |
| 11 | 14610.45 | 160715 |
| 12 | 13587.08 | 163045 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 68945 | 137890 |
| 3 | 46916.67 | 140750 |
| 4 | 35770 | 143080 |
| 5 | 29082 | 145410 |
| 6 | 24734.17 | 148405 |
| 7 | 21485.71 | 150400 |
| 8 | 19132.5 | 153060 |
| 9 | 17302.78 | 155725 |
| 10 | 15838.5 | 158385 |
| 11 | 14610.45 | 160715 |
| 12 | 13587.08 | 163045 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 68945 | 137890 |
| 3 | 46916.67 | 140750 |
| 4 | 35770 | 143080 |
| 5 | 29082 | 145410 |
| 6 | 24734.17 | 148405 |
| 7 | 21485.71 | 150400 |
| 8 | 19132.5 | 153060 |
| 9 | 17302.78 | 155725 |
| 10 | 15838.5 | 158385 |
| 11 | 14610.45 | 160715 |
| 12 | 13587.08 | 163045 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 68945 | 137890 |
| 3 | 46916.67 | 140750 |
| 4 | 35770 | 143080 |
| 5 | 29082 | 145410 |
| 6 | 24734.17 | 148405 |
| 7 | 21485.71 | 150400 |
| 8 | 19132.5 | 153060 |
| 9 | 17302.78 | 155725 |
| 10 | 15838.5 | 158385 |
| 11 | 14610.45 | 160715 |
| 12 | 13587.08 | 163045 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 68945 | 137890 |
| 3 | 46916.67 | 140750 |
| 4 | 35770 | 143080 |
| 5 | 29082 | 145410 |
| 6 | 24734.17 | 148405 |
| 7 | 21485.71 | 150400 |
| 8 | 19132.5 | 153060 |
| 9 | 17302.78 | 155725 |
| 10 | 15838.5 | 158385 |
| 11 | 14610.45 | 160715 |
| 12 | 13587.08 | 163045 |
