Tükendi
Tükendi
Tükendi
1ST PLAYER TRILOBITE T5 SİYAH 650W 80+ ARGB 4X12CM FAN TEMPERLİ CAM MESH USB 3.0 M-ATX KASA
1ST PLAYER TRILOBITE T5 SİYAH 650W 80+ ARGB 4X12CM FAN TEMPERLİ CAM MESH USB 3.0 M-ATX KASA
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 0 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 23 Mayıs Cumartesi günü kargoda
STOK MİKTARI
0
| Maksimum CPU Fan Yüksekliği | 165 mm |
| 2.5 Yuva | 3 |
| I/O Panel | Usb 3.0, Usb 2.0, HD Audio |
| Güç Kaynağı Desteği | Alttan monte edilebilir ATX |
| 5.25 Yuva | - |
| Uyumlu Anakartlar | Micro ATX, ITX |
| Power Supply | 650 Watt |
| Kasa Tipi | ATX Micro |
| Sıvı Soğutucu Desteği | Üst Panel 240mm |
| 3.5 Yuva | 1 |
| Ürün Ölçüleri | 377*210*407mm |
| Maksimum GPU Kart Uzunluğu | 330 mm |
| Renk | Siyah |
| Marka | 1st Player |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2532.5 | 5065 |
| 3 | 1723.33 | 5170 |
| 4 | 1313.75 | 5255 |
| 5 | 1068 | 5340 |
| 6 | 908.33 | 5450 |
| 7 | 789.29 | 5525 |
| 8 | 702.5 | 5620 |
| 9 | 635.56 | 5720 |
| 10 | 581.5 | 5815 |
| 11 | 536.36 | 5900 |
| 12 | 498.75 | 5985 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2532.5 | 5065 |
| 3 | 1723.33 | 5170 |
| 4 | 1313.75 | 5255 |
| 5 | 1068 | 5340 |
| 6 | 908.33 | 5450 |
| 7 | 789.29 | 5525 |
| 8 | 702.5 | 5620 |
| 9 | 635.56 | 5720 |
| 10 | 581.5 | 5815 |
| 11 | 536.36 | 5900 |
| 12 | 498.75 | 5985 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2532.5 | 5065 |
| 3 | 1723.33 | 5170 |
| 4 | 1313.75 | 5255 |
| 5 | 1068 | 5340 |
| 6 | 908.33 | 5450 |
| 7 | 789.29 | 5525 |
| 8 | 702.5 | 5620 |
| 9 | 635.56 | 5720 |
| 10 | 581.5 | 5815 |
| 11 | 536.36 | 5900 |
| 12 | 498.75 | 5985 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2532.5 | 5065 |
| 3 | 1723.33 | 5170 |
| 4 | 1313.75 | 5255 |
| 5 | 1068 | 5340 |
| 6 | 908.33 | 5450 |
| 7 | 789.29 | 5525 |
| 8 | 702.5 | 5620 |
| 9 | 635.56 | 5720 |
| 10 | 581.5 | 5815 |
| 11 | 536.36 | 5900 |
| 12 | 498.75 | 5985 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2532.5 | 5065 |
| 3 | 1723.33 | 5170 |
| 4 | 1313.75 | 5255 |
| 5 | 1068 | 5340 |
| 6 | 908.33 | 5450 |
| 7 | 789.29 | 5525 |
| 8 | 702.5 | 5620 |
| 9 | 635.56 | 5720 |
| 10 | 581.5 | 5815 |
| 11 | 536.36 | 5900 |
| 12 | 498.75 | 5985 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2532.5 | 5065 |
| 3 | 1723.33 | 5170 |
| 4 | 1313.75 | 5255 |
| 5 | 1068 | 5340 |
| 6 | 908.33 | 5450 |
| 7 | 789.29 | 5525 |
| 8 | 702.5 | 5620 |
| 9 | 635.56 | 5720 |
| 10 | 581.5 | 5815 |
| 11 | 536.36 | 5900 |
| 12 | 498.75 | 5985 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2532.5 | 5065 |
| 3 | 1723.33 | 5170 |
| 4 | 1313.75 | 5255 |
| 5 | 1068 | 5340 |
| 6 | 908.33 | 5450 |
| 7 | 789.29 | 5525 |
| 8 | 702.5 | 5620 |
| 9 | 635.56 | 5720 |
| 10 | 581.5 | 5815 |
| 11 | 536.36 | 5900 |
| 12 | 498.75 | 5985 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2532.5 | 5065 |
| 3 | 1723.33 | 5170 |
| 4 | 1313.75 | 5255 |
| 5 | 1068 | 5340 |
| 6 | 908.33 | 5450 |
| 7 | 789.29 | 5525 |
| 8 | 702.5 | 5620 |
| 9 | 635.56 | 5720 |
| 10 | 581.5 | 5815 |
| 11 | 536.36 | 5900 |
| 12 | 498.75 | 5985 |
