Yeni
KINGSTON SOPC25600/8, 8Gb, 3200Mhz, DDR4, Sodimm Notebook RAM, 1,2V, CL22 (Kutulu)
KINGSTON SOPC25600/8, 8Gb, 3200Mhz, DDR4, Sodimm Notebook RAM, 1,2V, CL22 (Kutulu)
sales accelerators
SÜPER İNDİRİMİN BİTMESİNE
Acele et! Son 20 adet
Tahmini Aynı Gün Kargo!
Kargo Süresi
Tahmini 3 Haziran Çarşamba günü kargoda
STOK MİKTARI
20
| Özellik | İçerik |
|---|---|
| Ram Bellek | 8 GB |
| RAM Hızı (MHz) | 3200 MHz |
| RAM Tipi | DDR4 |
| RAM Form Tipi | SO-DIMM (NB) |
| Marka | KINGSTON |
| Kategori | Dizüstü Bellekleri |
| Sku Kodu | SKU92863811722 |
| Üretici Kodu | KIN-SOPC25600/8 |
| KAPASİTE | 8 GB |
| BELLEK TİPİ | DDR4 |
| BELLEK HIZI | 3200 MHZ |
| VOLTAJ | 1.2 V |
| Marka | Kingston |
| Garanti Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2297.5 | 4595 |
| 3 | 1565 | 4695 |
| 4 | 1192.5 | 4770 |
| 5 | 970 | 4850 |
| 6 | 825 | 4950 |
| 7 | 716.43 | 5015 |
| 8 | 638.13 | 5105 |
| 9 | 576.67 | 5190 |
| 10 | 528 | 5280 |
| 11 | 487.27 | 5360 |
| 12 | 452.92 | 5435 |
| Yapı Kredi Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2297.5 | 4595 |
| 3 | 1565 | 4695 |
| 4 | 1192.5 | 4770 |
| 5 | 970 | 4850 |
| 6 | 825 | 4950 |
| 7 | 716.43 | 5015 |
| 8 | 638.13 | 5105 |
| 9 | 576.67 | 5190 |
| 10 | 528 | 5280 |
| 11 | 487.27 | 5360 |
| 12 | 452.92 | 5435 |
| İş Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2297.5 | 4595 |
| 3 | 1565 | 4695 |
| 4 | 1192.5 | 4770 |
| 5 | 970 | 4850 |
| 6 | 825 | 4950 |
| 7 | 716.43 | 5015 |
| 8 | 638.13 | 5105 |
| 9 | 576.67 | 5190 |
| 10 | 528 | 5280 |
| 11 | 487.27 | 5360 |
| 12 | 452.92 | 5435 |
| Akbank | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2297.5 | 4595 |
| 3 | 1565 | 4695 |
| 4 | 1192.5 | 4770 |
| 5 | 970 | 4850 |
| 6 | 825 | 4950 |
| 7 | 716.43 | 5015 |
| 8 | 638.13 | 5105 |
| 9 | 576.67 | 5190 |
| 10 | 528 | 5280 |
| 11 | 487.27 | 5360 |
| 12 | 452.92 | 5435 |
| Finans Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2297.5 | 4595 |
| 3 | 1565 | 4695 |
| 4 | 1192.5 | 4770 |
| 5 | 970 | 4850 |
| 6 | 825 | 4950 |
| 7 | 716.43 | 5015 |
| 8 | 638.13 | 5105 |
| 9 | 576.67 | 5190 |
| 10 | 528 | 5280 |
| 11 | 487.27 | 5360 |
| 12 | 452.92 | 5435 |
| HSBC | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2297.5 | 4595 |
| 3 | 1565 | 4695 |
| 4 | 1192.5 | 4770 |
| 5 | 970 | 4850 |
| 6 | 825 | 4950 |
| 7 | 716.43 | 5015 |
| 8 | 638.13 | 5105 |
| 9 | 576.67 | 5190 |
| 10 | 528 | 5280 |
| 11 | 487.27 | 5360 |
| 12 | 452.92 | 5435 |
| Ziraat Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2297.5 | 4595 |
| 3 | 1565 | 4695 |
| 4 | 1192.5 | 4770 |
| 5 | 970 | 4850 |
| 6 | 825 | 4950 |
| 7 | 716.43 | 5015 |
| 8 | 638.13 | 5105 |
| 9 | 576.67 | 5190 |
| 10 | 528 | 5280 |
| 11 | 487.27 | 5360 |
| 12 | 452.92 | 5435 |
| Halk Bankası | ||
|---|---|---|
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
| 2 | 2297.5 | 4595 |
| 3 | 1565 | 4695 |
| 4 | 1192.5 | 4770 |
| 5 | 970 | 4850 |
| 6 | 825 | 4950 |
| 7 | 716.43 | 5015 |
| 8 | 638.13 | 5105 |
| 9 | 576.67 | 5190 |
| 10 | 528 | 5280 |
| 11 | 487.27 | 5360 |
| 12 | 452.92 | 5435 |
